Prodej obchodních prostor, Smečno (okres Kladno)

Prodej obchodních prostor, Smečno (okres Kladno)

Nemovitost nabízí:

KODEX REALITY s.r.o.
KODEX REALITY s.r.o.
Machkova 587
Hradec Králové - Třebeš
500 11www.kodex-reality.cz
Vladimír Kostka
Vladimír Kostka
Mobil: +420 737 346 412
kostka@kodex-reality.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: 297  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Historická budova pivovaru na prodej, Smečno

Nabízíme na prodej historickou budovu bývalého pivovaru ve Smečně - městě mezi Kladnem a Slaným. Nemovitost je nabízena k prodeji v rámci insolvenčního řízení se souhlasem a vědomím insolvenčního správce PhDr. Pavla Körnera, PhD.

Jedná se o komplex budov a technického zázemí, který tvoří jednotný celek. Komplex se nachází na okraji města, avšak pouze 200 metrů od náměstí. Byl postaven cca v r. 1590 Hynkem Bořitou z Martinic a v průběhu času byl částečně přestavován. Svého času patřil k jedněm v největších pivovarů v kraji. Od dvacátých let minulého století byl ve vlastnictví rodu Schwarzenbergů. V nedávné minulosti byl objekt využíván jako stáje a cvičiště pro koně a také zde byla v provozu pivovarská hospoda. Nyní určeno k rekonstrukci. Budova má přiděleno číslo popisné a část je vedena jako rodinný dům.

V objektu se nachází mnoho prostor pro skladování a také několik místností pro kanceláře apod. Přístup je zajištěn po zpevněné městské komunikaci. Nádvoří má plochu 736 m2, zastavěná plocha činí 3.049 m2, celkem tedy plocha pozemků činí 3.815 m2.

Objekt je možno napojit na elektřinu, vodovod, kanalizaci, plynovodní přípojka je v dosahu cca 30 m od objektu. Střechy jsou pokryty původními pálenými taškami ?bobrovkami?. V části komplexu jsou zbudovány boxy pro ustájení koní. Nemovitost by byla vhodná jako sídlo společnosti se skladovými prostory nebo pro zemědělské účely.

Město Smečno se nachází cca 3 km od Slaného a 10 km od Kladna, je velmi dobře přístupné na dálnici Praha - Chomutov. Veškerá základní vybavenost v místě, úřady pak ve Slaném.

Cena nemovitosti činí 2.500.000 Kč.

Cena: (za nemovitost)   2 500 000,- Kč
(cena k jednání)

Smečno (okres Kladno), U Zámku

Informace o nemovitosti

Druh objektucihlová
Stav objektupřed rekonstrukcí
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná
Umístění objektucentrum
Plocha parcely3 815 m²
Užitná plocha3 000 m²
Plocha kanceláří3 000 m²
Poloha objektusamostatný
Druh prostorObchodní
G - Mimořádně nehospodárná

Energetická náročnost:


RealBonus.cz
reklama
reklama