Prodej pozemku , určený k výstavbě RD, Praha 9, Čakovice - exkluzivně

Prodej pozemku , určený k výstavbě RD, Praha 9, Čakovice - exkluzivně

Nemovitost nabízí:

Bidli reality, a.s.
Bidli reality, a.s.
Jindřišská 889/17
Nové Město
110 00 Praha 1www.bidli.cz
Marek Zrostlík
Marek Zrostlík
Mobil: 774 110 007
info@bidli.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: 163289  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Prodej stavebního pozemku 296 m2 Praha 9 Čakovice Petříkova

Upozornění: Tato nabídka je rezervována konkrétním zájemcem a v rezervační lhůtě není k dispozici! Exkluzivně nabízíme ke koupi stavební pozemek v centru městské části Praha 9, Čakovice. Vzhledem k obecnému nedostatku pozemků na území hl.m. Prahy, se jedná o unikátní nabídku. Jedná se o dvojici na sebe navazujících parcel tvořících dohromady jeden celek (pozemek) v linii bloku rodinných domů. Spojené pozemky sousedí ze dvou protilehlých stran s dlážděnými poklidnými ulicemi. Z obou ulic jsou dostupné přípojky všech inženýrských sítí (elektro, voda, kanalizace, plyn, telekomunikační vedení). Elektřina a voda jsou již zavedeny. Kanalizaci a plyn je možno připojit.

Souhrnná výměra obou parcel je 296 m2. Část plochy je zastavěna půdorysem rodinného domu 108 m2 a bývalé dílny 57 m2. Oba objekty jsou v havarijním stavu a lze předpokládat, že bude nutná jejich demolice. Vzhledem k tomu, že se jedná o nízké jednopodlažní cihlové stavby, jejich odstranění nebude časově ani finančně náročné.

Z hlediska stavebního záměru je pozemek ideální pro výstavbu rodinného domu nebo komerční budovu nerušícího charakteru. Jedná se o kulturní oblast s bezprostřední dostupností veškeré městské infrastruktury a služeb. Zastávka bus MHD 50 m, vlakové nádraží směr centrum Prahy 10 min chůzí, metro C Letňany 12 min busem, plánovaná stanice metra C Čakovice 12 min chůzí, supermarket Tesco 100 m, supermarket Lidl 10 min chůzí, MěÚ 100 m, pošta 200 m, ZŠ/MŠ/gymnázium 100 m, bankomat 100 m, zámecký park 200 m, plánovaný lékařský dům 70 m, plavecký bazén 300 m, centrum Prahy bus + metro 30 min.

Na prodej je podíl 2/3 na uvedené nemovitosti. V případě zájmu je možné zprostředkovat koupi i zbylé 1/3.

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 418 000,- Kč a měsíční splátkou 6 773,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Cena: (za nemovitost)   2 090 000,- Kč
(včetně provize a právních služeb)

Praha 9, Čakovice, Petříkova

Informace o nemovitosti

Vlastní pozemek296 m²
Plocha parcely296 m²
Druh pozemkupro bydlení
RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace