Prodej , Kostelec nad Orlicí (okres Rychnov nad Kněžnou)

Prodej , Kostelec nad Orlicí (okres Rychnov nad Kněžnou)

Nemovitost nabízí:

Miroslava Knajflová
Miroslava Knajflová
Mobil: +420 734 441 580
miroslava.knajflova@rkevropa.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: 47230  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Zemědělský areál v Kostelci nad Orlicí, 13 526m2

Dovolujeme si Vám nabídnout zemědělský areál - silo v Kostelci nad Orlicí, které zajišťovalo výkup zemědělských komodit a jejich kompletní posklizňovou úpravu a skladování, včetně pro SZIF a SSHR. Výhodou je, že silo je vybaveno vlastní vlečkou umožňující nakládku a vykládku ucelených vlaků obilovin i krmiv. Dále je vybaveno laboratoří. Vlastní silo sestává z 8 buněk o železobetonové monolitické konstrukci válcového profilu. Každá buňka má kapacitu 600 tun, dále satelitní zásobníky 2 x 300 tun a 2 x 150 tun. Neoddělitelným příslušenstvím je mostní váha s nájezdy - výrobce Tamtron, typ Scalex 1900E, stáří 4 roky, posklizňová linka sestávající z příjmových košů, předčističkou, čističkou a sušičkou na plyn. Důležitou součástí je železniční vlečka s lokotraktorem, 2 x skladová hala o ploše 1x 248,6 m2 a 1.138 m2, větší hala disponuje výškou 8m po nosník. Dále dílenské sklady, administrativní a laboratorní prostory v 1.NP v administrativní budově.
Areál je napojen na veřejnou kanalizaci, veřejný vodovod a plyn. Vlastník sila je též podílovým vlastníkem komunikací nacházejících se v areálu. Vlastnictvím těchto podílů na komunikacích, je zajištěn přístup ke všem stavbám. Celková plocha areálu, včetně komunikací je 13.526 m2. Pro více informací a při zájmu o prohlídku si volejte. Těšíme se na prohlídku s Vámi.

Cena: na vyžádání v RK
(dohodou, + provize RK)

Kostelec nad Orlicí (okres Rychnov nad Kněžnou), Mánesova

Informace o nemovitosti

Druh objektusmíšená
Stav objektudobrý
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná
Umístění objektucentrum
Dopravavlak
silnice
MHD
autobus
Vodadálkový vodovod
OdpadMěstská kanalizace
PlynZaveden
Užitná plocha13 526 m²
Komunikacebetonová
Inženýrské sítěVodovod
Kanalizace
Plyn
Poloha objektusamostatný
G - Mimořádně nehospodárná

Energetická náročnost:


RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace