Prodej pozemku , určený k výstavbě RD, Blansko, Horní Lhota

Prodej pozemku , určený k výstavbě RD, Blansko, Horní Lhota

Nemovitost nabízí:

David Langr
David Langr
Mobil: +420 702 123 140
langr@artossreality.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: 31016024  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Prodej, Pozemek pro bydlení, Blansko, CP 1054 m2

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme krásný slunný pozemek s jihozápadní orientací v nově vzniklé lokalitě v Blansku.
Výše zmíněný pozemek se nachází v městské části Blansko ? Horní Lhota, v lokalitě ?Nad Familiemi?. Parcela splňuje podmínky vysokého standardu bydlení, díky její optimální rozloze, orientaci, proporcím, kompletně zbudované infrastruktuře a umístěním v přírodě na konci stávající zástavby. Pozemek uspokojí zájemce hledající klidné bydlení, komfort a občanskou vybavenost města Blansko.
Lokalita " Nad Familiemi"je řešena v jednotném urbanistickém a architektonickém konceptu, který potvrzuje punc jedinečnosti této lokality. Se studií budoucí zástavby případné zájemce rádi seznámíme.
Pozemek o ploše 1054 m2, s uliční šíří cca. 24,5 m, je kompletně připravený pro stavbu rodinného domu. K pozemku je vybudována asfaltová, slepá, obousměrná komunikace včetně inženýrských sítí (kanalizace, vodovod, plynovod, rozvody elektro, veřejné osvětlení, příprava pro optický kabel). Jednotlivé přípojky inženýrských sítí jsou již umístěny přímo na pozemku (kanalizace, vodovod, elektřina, plyn).
Dle regulativů územního plánu města Blansko je přípustné využití stavební plochy na stavbu samostatného rodinného domu městského typu.
Okresní město Blansko (cca 21 tis. obyvatel) se nachází 19 km severně od Brna. Je zasazeno do zalesněné krajiny v údolí řeky Svitavy s těsnou vazbou na Moravský kras a jeho turistické a cyklistické trasy.
Dopravní obslužnost je zajištěna místní autobusovou linkou s napojením na vlakové nádraží Blansko.
Doporučujeme osobní prohlídku.

Cena: (za m2)   3 950,- Kč
(+ provize RK)

Blansko, Horní Lhota

Informace o nemovitosti

Vodadálkový vodovod
OdpadMěstská kanalizace
PlynZaveden
Plocha parcely1 054 m²
Komunikaceasfaltová
Druh pozemkupro bydlení
Inženýrské sítěVodovod
Kanalizace
Plyn
Charakter okolní zástavbyobytná
Druh stavbyrodinný dům, rekreační chalupa, rekreační pozemek
Druh zápisu v katastrukatastr nemovitostí
Poloha objektusamostatný
RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace