Pronájem obchodních prostor, Olomouc

Pronájem obchodních prostor, Olomouc

.
.....................

Nemovitost nabízí:

DACHI s.r.o.
Ztracená 34
Olomouc, 779 00www.dachi.cz
Marcela Kummerová
Marcela Kummerová
Mobil: 774 322 461
marcela.kummerova@dachi.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: MKko9278  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: pronájem
Pronájem kancelářských prostor Olomouc, ulice Dolní náměstí

Pronájem plně zrekonstruovaných kancelářských prostor o velikosti 320 m- jednoho patra, v nabídce 2. a 3. NP domu v centru města Olomouc, Dolní náměstí.
Vždy na patře 6 samostatných kanceláří, vstupní hala, zázemí. Připraveno k dokončení designu kanceláří pro přímého nájemce.
Kancelářské prostory vždy - jedno patro o velikosti 320m nacházející se v historickém domě v centu města na Dolním náměstí v Olomouci. Dům stojí na nároží Horního a Dolního náměstí. V domě se nachází repasované historické prvky spolu s moderní technologií. K dispozici je nyní pronájem 2. NP a 3. NP. Jedná se o dva samostatné prostory, každý o výměře 320m2, skládající se z 6 kanceláří, vč. vstupní haly, technické a hygienické zázemí, kuchyňská linka zn. Sykora - vybavená lednicí, mikrovlnou troubou, myčkou nádobí a příruční sklady. Cena za jednotlivý prostor je stanovena na 250,-Kčm2/měsíc bez DPH. Kancelářské prostory dále nabízí připojení k internetu přes optický kabel, možnost napojení prostor na pult centralizované ochrany, dům vybaven výtahem. Po domluvě možnost parkovacího stání v nedalekém areálu. Prostor bude připraven pro nového nájemce od listopadu 2019. Vhodné pro umístění sídla banky, právního servisu, lékařské centrum, školící centrum a jiné, velice reprezentativní místo. Možnost prohlídky s makléřem nemovitosti.

Cena: (za m2 / měsíc)   250,- Kč
(+ DPH + služby, vratná kauce: 2x nájem , + provize RK Dachi)
(bez poplatků)

Olomouc, Dolní náměstí

Informace o nemovitosti

Číslo podlaží v domě3
Druh objektucihlová
Stav objektuvelmi dobrý
Vlastnictvíjiné
Vlastní pozemek1 000 m²
VybavenoNezařízeno
PlynZaveden
Zastavěná plocha1 000 m²
Užitná plocha300 m²
Nebytové prostory320 m²
Druh prostorObchodní
RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace