Prodej pozemku , určený k výstavbě RD, Chýně (okres Praha-západ) - exkluzivně

Prodej pozemku , určený k výstavbě RD, Chýně (okres Praha-západ) - exkluzivně

Nemovitost nabízí:

Bidli reality, a.s.
Bidli reality, a.s.
Jindřišská 889/17
Nové Město
110 00 Praha 1www.bidli.cz
Marek Zrostlík
Marek Zrostlík
Mobil: 774 110 007
info@bidli.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: 171101  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Prodej stavebního pozemku 759 m2 Chýně

Exkluzivně nabízíme ke koupi stavební pozemek o výměře 759 m2 s již vydaným stavebním povolením pro projekt jednopodlažního rodinného domu 137 m2. Součástí pozemku jsou již vybudované domovní přípojky na obecní vodovod, obecní splaškovou kanalizaci (jímka s trativodem pro dešťové srážky), elektrorozvodnou síť a plynovod. Datové sítě jsou zavedeny do ulice. Koeficient zastavitelnosti v lokalitě činí 30% a je v projektu povoleného domu plně využit. Užitnou plochu domu lze dále zvýšit rozšířením o další podlaží s výběrem některého z typových nebo na míru upravených RD z nabídky BIDLI stavby.

Pozemek se nachází v centrální již plně zabydlené části obce. Je obklopen moderními udržovanými vilkami a zahradami. Všechny ulice jsou dlážděné s obecním osvětlením. V sousedství se již neočekává další výstavba. Moderní základní škola (získala ocenění) je jen pár kroků vzdálena. Stejně jako dětská a sportovní hřiště a obecní zelené plochy. Na autobusovou zastávku je to cca 350 m, na vlakovou cca 700 m.

Obec Chýně se těší velké popularitě i díky tomu, že se nachází pouhé 2 km od hranice hl.m. Prahy. Snadnou dostupnost do Prahy řeší tři autobusové linky pražské integrované dopravy, železniční zastávky, jen pár minut jízdy vzdálený pražský obchvat, dálnice D5 na Plzeň a D6 na Karlovy Vary. Za pouhých 10 min jízdy autem se lze dostat na metro B Zličín nebo tamních obchodních center. Stejnou cestu lze absolvovat busem za 21 min. Vlakem je dostupné Smíchovské nádraží za 42 min.

Díky platnému stavebnímu povolení lze na pozemku začít stavbu ihned. Kompletní servis vč. právního a hypotečního zajistíme (též pro podnikatele a cizince bez trvalého pobytu). Pro více informací kontaktujte makléře nabídky.

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 1 381 380,- Kč a měsíční splátkou 22 092,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Cena: na vyžádání v RK

Chýně (okres Praha-západ), Úhonická

Informace o nemovitosti

Vlastní pozemek759 m²
Dopravasilnice
MHD
autobus
Občanská vybavenostŠkola
Školka
Zdravotnická zařízení
Pošta
Supermarket
Kompletní síť obchodů a služeb
Restaurace
Místní úřad
Plocha parcely759 m²
Komunikacedlážděná
Druh pozemkupro bydlení
Inženýrské sítěVodovod
Kanalizace
Plyn
Elektřina
Charakter okolní zástavbyobytná
Druh číslování parcelyStavební parcela
Přístup k pozemkuz veřejné komunikace
RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace