Prodej pozemku 1 442 m2, zahrada, Velké Heraltice, Malé Heraltice (okres Opava)

Prodej pozemku 1 442 m2, zahrada, Velké Heraltice, Malé Heraltice (okres Opava)

Nemovitost nabízí:

AZET reality
Vítkovická 3276/2A
Ostrava
70200www.azetreality.cz
linka4 Zákaznická
linka4 Zákaznická
info4@azetreality.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: 329/4500  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Prodej, pozemek 1442 m2, Malé Heraltice

Naše společnost Vám nabízí pozemek - zahradu ve velmi žádané a klidné lokalitě obce Malé Heraltice (místní část obce Velké Heraltice v okrese Opava. Nachází se 3 km na západ od Velkých Heraltic, mezi Opavou a Bruntálem).
Rovinatý terén v řídké zástavbě rodinných domů. Osadou protéká Horecký potok. V okolí Malých Heraltic se rozprostírají rozlehlé lesy. Severovýchodně od obce se v lesním porostu nachází přírodní památka Hůrky a nedaleko ní přírodní rezervace Hořina. Západním směrem od osady byl založen rozsáhlý ovocný sad. V okolí obce se zvedají vrcholky kopců a nejvýše položeným místem je jihozápadním směrem vrchol Skalka ( 505 m.n.m.). Vhodná investice k realizaci zahrady a pod. Návaznost dostupnosti do blízkých aglomerací: Opava cca 15 km, Krnov cca 15 km, Bruntál 20 km. Doporučujeme rodinné procházky, cykloturistiku, houbaření a další aktivity. Občanská vybavenost ve všech směrech. Pro příklad zmiňujeme základní škola, mateřská školka v obci, obchod v dosahu, sportoviště a restaurace. Pro další informace kontaktujte našeho makléře.

Cena: (za nemovitost)   250 000,- Kč

Velké Heraltice, Malé Heraltice (okres Opava)

Informace o nemovitosti

Číslo podlaží v domě1
Vlastní pozemek1 442 m²
Umístění objektuklidná část obce
Celková plocha1 442 m²
Plocha parcely1 442 m²
Druh pozemkuzahrada
RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace