Prodej restaurace, Lančov (okres Znojmo) - exkluzivně

Prodej restaurace, Lančov (okres Znojmo) - exkluzivně

Nemovitost nabízí:

Bidli reality, a.s.
Bidli reality, a.s.
Jindřišská 889/17
Nové Město
110 00 Praha 1www.bidli.cz
Irena Lukešová
Irena Lukešová
Mobil: 774 110 007
info@bidli.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: 168842  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Prodej Restaurace

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji komerční objekt v obci Lančov v těsné blízkosti Vranova nad Dyjí o celkové rozloze 1347 m2. V současné době je nemovitost využívána na provoz zavedeného pohostinství. Komerční objekt se skládá z pohostinství se sklady, dvěma sklepy, kuchyní, sociálním zázemím jak vnějším tak venkovním, pro posezení na zahrádce v zadním traktu komerčního objektu. K restauraci rovněž náleží krásná zatravněná zahrada o velikosti 385 m2, kterou lze využít mnoha způsoby, např. na větší letní posezení pro návštěvníky restaurace, stanování, kempování a podobně. Vytápění je tuhými palivy, odpady jsou napojeny na veřejnou kanalizaci , vodovod je napojen na obecní vodovodní řád. Teplou vodu zajišťuje elektrický bojler.

Objekt lze využít na bydlení, nebo na vybudování ubytovacích kapacit. Nemovitost je napojena na veškeré inženýrské sítě. Dům má velmi rozlehlé půdní prostory, kde by bylo rovněž možno vybudovat např. penzion, s ohledem na lokalitu s rozšířenou cykloturistikou a nedostatkem ubytovacích míst. Jedná se o velmi zajímavou nabídku, kde je možnost skloubit s podnikáním ve velmi klidné a turisty vyhledávané lokalitě. Obec je situována na jihozápadním okraji Jevišovické pahorkatiny, asi 3 km západně od Vranova nad Dyjí. Do území obce zasahuje velká část přehradní nádrže Vranov, která je dnes rekreační oblastí celostátního významu. V obci Lančov a v jejím okolí jsou příznivé podmínky pro zájmové aktivity, kterými je např. myslivost, rybaření, cykloturistika, pěší turistika apod. Nejvýznamnější jsou zde lokality Lančovská zátoka a Stříbrná zátoka (Vlaštovčí záliv). Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Cena: na vyžádání v RK
(cena k jednání)

Lančov (okres Znojmo)

Informace o nemovitosti

Druh objektucihlová
Stav objektudobrý
Vlastní pozemek1 347 m²
Vybavenísklep
zahrada
Umístění objektuv obci
VybavenoČástečně zařízeno
TopeníLokální - tuhá paliva
Dopravasilnice
autobus
Elektřina230 V
Vodadálkový vodovod
OdpadMěstská kanalizace
Zastavěná plocha343 m²
Plocha parcely1 347 m²
OstatníPlot
Stravování
Sociální zařízení
Užitná plocha240 m²
Komunikaceasfaltová
Poloha objektusamostatný
Typ zařízeníRestaurace
RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace