Prodej pozemku , určený k výstavbě RD, Dřísy (okres Praha-východ) - exkluzivně

Prodej pozemku , určený k výstavbě RD, Dřísy (okres Praha-východ) - exkluzivně

Nemovitost nabízí:

Bidli reality, a.s.
Bidli reality, a.s.
Jindřišská 889/17
Nové Město
110 00 Praha 1www.bidli.cz
call centrum
call centrum
Mobil: 774 110 007
info@bidli.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: 172454  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Pozemek v obci Dřísy 5031 m2

Nabídka pro každého, kdo hledá prostor pro trvalé nebo víkendové bydlení jen pár kilometrů za Prahou ve zdravém prostředí uprostřed zeleně. Případně pro podnikání. Exkluzivně je zde ke koupi dvojice unikátních navzájem sousedících parcel v obci Dřísy s celkovou výměrou 5031 m2. Nachází se na klidném okraji obce u výjezdu směrem na rekreační obec Lhotu a tamní oblíbenou koupací destinaci lhoteckou pískovnu. Pouhých 5 min jízdy do Brandýsa n.L. St. Boleslavi. 15-20 min na metro B Černý Most do Prahy. Metro C Letňany 20-25 min.

Jeden pozemek 952 m2 je stavební ve smyslu rezidenčního bydlení. Nachází se v ulici se zástavbou rodinných domů a je také připraven pro stavbu RD nebo chaty. Doposud byl na něm umístěn mobilní dům. Umístění pozemku splňuje požadavky ajurvédské filozofie Vastu (upgrade Feng Shui). Je napojen na přípojky vody, kanalizace i elektřiny. Druhý pozemek zkolaudovaný jako permakulturní zahrada bezprostředně sousedí. Je oddělen vodotečí, kterou překlenuje dřevěná lávka. Má výměru 4079 m2. Nebyl více než 20 let hnojen či jakkoli chemicky ošetřován. Před třemi lety byl osazen vhodně vybranými vzácnými původními druhy stromů a keřů jedlé zahrady. Vznikly na něm dvě koupací jezírka s písečným břehem, rybí osádkou a zkolaudovanou kořenovou čističkou. Vytváří tedy dokonalou přírodní oázu klidu a pohody. Tento pozemek se dá alternativně využít i pro malé bio-zemědělské podnikání nebo aquaponii. Kromě rodinného domu na stavením pozemku lze na druhém sousedním pozemku o velikosti 4079m2 (zahradě) postavit zemědělskou stavbu na ploše 167m2 s denní místností. JE JIŽ VYDANÉ STAVEBNÍ POVOLENÍ! Možnost pobytu v soukromí jezírek a vlastní písečné pláže. Mostek propojí oba pozemky i pro automobil. Mezi pozemky vede závlahové potrubí z Labe pro ekonomicky výhodné automatické tlakové zalévaní obou pozemků bez nutnosti elektřiny. Vody na zalévání obou pozemků je i během letního sucha vždy dost.

V Dřísech najdete úřad, nově zrekonstruovanou ZŠ a MŠ, poštu a obchod.

Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 1 318 000,- Kč a měsíční splátkou 19 724,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Cena: na vyžádání v RK

Dřísy (okres Praha-východ), K Potoku

Informace o nemovitosti

Vlastní pozemek5 031 m²
Dopravavlak
autobus
Elektřina230 V
Vodadálkový vodovod
OdpadMěstská kanalizace
Občanská vybavenostŠkola
Školka
Pošta
Supermarket
Restaurace
Místní úřad
Plocha parcely5 031 m²
Druh pozemkupro bydlení
Inženýrské sítěVodovod
Kanalizace
Elektřina
Charakter okolní zástavbyobytná
Druh zápisu v katastrukatastr nemovitostí
Druh číslování parcelyPozemková parcela
Přístup k pozemkuz veřejné komunikace
RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace