Prodej hotelu, Lučice (okres Havlíčkův Brod)

Prodej hotelu, Lučice (okres Havlíčkův Brod)

Nemovitost nabízí:

Milan Polívka
Milan Polívka
Mobil: +420 734 261 016
milan.polivka@rkevropa.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: 48041  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Prodej rekreačního areálu o rozloze 10.684 m2 v obci Lučice u Havlíčkova Brodu

Hledáte investiční příležitost? Chcete vlastnit a provozovat rekreační areál? Tak přesně pro Vás máme k prodeji určený tento Rekreační areál v obci Lučice u Havlíčkova Brodu.

Rekreační areál se rozkládá na celkové ploše 10.684 m2. Součástí areálu je restaurace, 6 rekreačních budov (bungalovů), rodinný dům a vedlejší drobné stavby. Celý oplocený areál se nachází na okraji obce Lučice a má svoji příjezdovou asfaltovou komunikaci. Hosté využívají ubytování v samostatných domech, což vytváří pocit soukromí a pohodlí. Bungalov je určený pro maximálně 6 osob. Celková kapacita areálu je tedy 36 osob. Areál, který byl v roce 2002 kolaudovaný je ve velmi udržovaném a zachovalém stavu.

Bližší popis:

Restaurace: kapacita restaurace je 36 hostů. Dispozice: recepce, restaurace, kuchyň, dřevěná terasa, sklady, toalety a garáž. Restaurace je vybavena kvalitním nábytkem z masivního dřeva. Nedílnou součástí je profesionální kuchyně z nerezového materiálu. Přípojky: voda obecní, kanalizace do ČOV, el.220/380V, topení ústřední plynové + v restauraci stylový krb. Na restauraci navazuje velká dřevěná terasa k venkovnímu posezení.

Rekreační domy: zděný bungalov 3+kk o velikost 77 m2 s kapacitou 6 hostů. Dispozice: vstupní chodba, 2 pokoje, obývací pokoj s kuchyní, dřevěná terasa, koupelna s WC. Bungalovy jsou vybaveny standardním nábytkem, spotřebiči a elektronikou. Přípojky: voda obecní, kanalizace do ČOV, el. 220V, topení ústřední plynové.

Rodinný dům: zděný dům 4+kk o velikosti 167 m2. Dispozice: zádveří, chodba, koupelna s WC, obývací pokoj s kuchyní, schodiště, pokoj, ložnice, koupelna s WC. Dům je vybaven kvalitním nábytkem, spotřebiči a je celkově ve výborném stavu. Na dům navazuje dřevěná terasa.

Vedlejší stavby: zahradní domky, dřevěné kotce pro psy, pergola s možností grilování. Jedná se o stavby, které jsou součástí areálu a slouží převážně k ukládání věcí a nářadí na údržbu celého areálu.

Okolí Lučice nabízí nespočet možností k rekreačnímu a sportovnímu využití v kraji Vysočina. Těšíme se na Váš zájem a věříme, že si areál brzy najde nového majitele. Cena je k jednání. Podrobnější dokumentace na vyžádání. S pozdravem Milan Polívka.
**
Recreational area covers a total area of 10,684 m2. The area includes a restaurant, 6 holiday homes (bungalows), family house and minor small buildings. Bungalow is designed for a maximum of 6 people. Description: Restaurant: The capacity of the restaurant is 36 guests. Layout: reception, restaurant, kitchen, wooden terrace, storage, toilets and garage. The restaurant is equipped with quality solid wood furniture.
Holiday houses: brick bungalow 3 + kk of 77 m2 with a capacity of 6 guests. Layout: entrance hall, 2 bedrooms, living room with kitchen, wooden terrace, bathroom with toilet. Family house: brick house 4 + kk size 167 m2 (2x bathroom with WC). Secondary buildings: garden houses, wooden pens for dogs, pergola with barbecue. Surroundings Lučice offers countless opportunities for recreational and sports use.

Cena: na vyžádání v RK
(dohodou, cena k jednání, včetně právního servisu, cena k jednání)

Lučice (okres Havlíčkův Brod)

Informace o nemovitosti

Druh objektucihlová
Stav objektuvelmi dobrý
Energetická třídaC - Úsporná
Umístění objektucentrum
TelekomunikaceInternet
Ostatní rozvodySatelit
Kabelová televize
Kabelové rozvody
TopeníLokální - tuhá paliva
Ústřední - plynové
Dopravavlak
silnice
autobus
Vodadálkový vodovod
OdpadČOV pro celý objekt
PlynZaveden
OstatníParkoviště
Užitná plocha10 684 m²
Komunikaceasfaltová
Inženýrské sítěVodovod
Plyn
Poloha objektusamostatný
Typ zařízeníHotel
C - Úsporná

Energetická náročnost:


RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace