Prodej pozemku , určený k výstavbě RD, Dolní Přím, Horní Přím (okres Hradec Králové)

Prodej pozemku , určený k výstavbě RD, Dolní Přím, Horní Přím (okres Hradec Králové)

Nemovitost nabízí:

KODEX REALITY s.r.o.
KODEX REALITY s.r.o.
Machkova 587
Hradec Králové - Třebeš
500 11www.kodex-reality.cz
Vladimír Kostka, DiS.
Vladimír Kostka, DiS.
Mobil: +420 737 346 412
kostka@kodex-reality.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: 00386  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Stavební pozemek 1.439 m2 u Hr. králové, Horní Přím

Nabízíme exkluzivně na prodej atraktivní pozemek určený k výstavbě rodinného domu v obci Horní Přím pouze 8 km od Hradce Králové. Vedlejší parcely jsou již prodány. Pozemek leží na okraji stávající zástavby rodinných domů, je rovinatý a jeho umístění poskytuje dnes vyhledávané soukromí. Celková výměra pozemku č. 2 činí 1.439 m2. Na hranici pozemku jsou umístěny nově vybudované inženýrské sítě včetně přípojek ? elektro 3x 25A, vodovod, kanalizace. Pozemek má samostatný sjezd z místní veřejné komunikace.
Horní Přím leží na náhorní rovině v těsné blízkosti lesa a obce Stěžírky nedaleko Hradce Králové směr Nový Bydžov. Spojení s městem je zajištěno pomocí integrované autobusové dopravy. Obec jako místní část obce Dolní Přím disponuje mateřskou a základní školou, sportovišti, obecním úřadem, poštou, supermarketem, čerpací stanicí a dalšími službami. Vynikající dostupnost i na dálnici D11.
Koupi parcely lze financovat úvěrem, což bezplatně zajistíme vč. odhadu zdarma. Nabízíme rovněž výstavbu rodinného domu podle přání a představy klienta. Bližší informace o podmínkách a charakteru výstavby poskytne makléř. Cena pozemku činí 2.699.000 Kč + služby kanceláře.

Cena: (za nemovitost)   2 699 000,- Kč
(bez právního servisu)

Dolní Přím, Horní Přím (okres Hradec Králové)

Informace o nemovitosti

Vodazdroj pro celý objekt
OdpadMěstská kanalizace
Plocha parcely1 439 m²
Druh pozemkupro bydlení
Inženýrské sítěKanalizace
Charakter okolní zástavbyobytná
RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace