Pronájem kanceláří, Praha 7, Holešovice

Pronájem kanceláří, Praha 7, Holešovice

kancelář
kancelářbudovaterajídelní kou....terasa

Nemovitost nabízí:

ERA Impuls
ERA Impuls
Liberecká 804/3
466 01 Jablonec nad Nisouera-reality.cz/era-impuls
Nemovitosti Prodej
Nemovitosti Prodej
Mobil: 722 220 022
prodej@era-reality.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: ERACZN051742  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: pronájem
Pronájem vybavené kanceláře s krásným výhledem na Vltavu a panorama Prahy, 12. p Lighthouse Waterfront Tower, Praha 7-Holešovice.

Kancelář s exkluzivním výhledem na panorama Prahy poskytuje 6 plnohodnotných pracovních míst. Součástí nájmu jsou k využití bez dalších poplatků menší i velké jednací místnosti (4 až 40 osob), moderně vybavená kuchyňka s jídelnou, venkovní terasa, sociální zařízení, služby centrální recepce a vlastní recepce na patře, přebírání a odesílání pošty, úklid kanceláře a společných prostor. V ceně je rovněž spotřeba elektrické energie a vody, IT infrastruktura, server, optický kabel, wifi, UPS, kamerový systém, internet (100 Mb/100 Mb) se záložním zdrojem (30Mb/30Mb) a paušální náklady na pronájem tiskárny/kopírky (náklady na tisk jednotlivých dokumentů jsou dle skutečné potřeby). Reprezentativní kancelářská budova s atraktivním designem má centrální recepci, 6 rychlostních výtahů, snack bar s prodejnou nápojů, potravin a tabáku, ve vedlejší budově je kavárna, restaurace, další možnosti občerstvení a stravování jsou v bezprostřední blízkosti.
Čistá plocha samotné kanceláře je 44m2 a celkově uvedená plocha zahrnuje add-on factor podílu na společných prostorech. Parkování za poplatek v suterénu budovy, na hlídaném parkovišti před budovou nebo využití placené zóny parkování u budovy (20Kč/hod).
Neplatíte provizi. K dispozici ihned. Kontaktujte nás pro termín prohlídky!

Cena: (za m2 / měsíc)   845,- Kč
(včetně poplatků)

Praha 7, Holešovice, Jankovcova

Informace o nemovitosti

Číslo podlaží v domě13
Druh objektuskeletová
Stav objektuvelmi dobrý
Vlastnictvíjiné
TelekomunikaceTelefon
VybavenoNezařízeno
Stáří objektu2 004
Užitná plocha63 m²
Nebytové prostory63 m²
Druh prostorKanceláře
RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace