Prodej řadového RD, 95 m2, Olomouc, Týneček

Prodej řadového RD, 95 m2, Olomouc, Týneček

.
...

Nemovitost nabízí:

DACHI s.r.o.
Ztracená 34
Olomouc, 779 00www.dachi.cz
Lucie Bobková
Lucie Bobková
Mobil: 777 224 746
lucie.bobkova@dachi.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: LUdo9856  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
RD - 21 Rodinný dům 4+kk (95m2) v olomoucké části Týneček - moderní rezidenční bydlení mezi městem a přírodou

Dachi Vám nabízí ke koupi v moderním rezidenčním projektu nízkoenergetickou novostavbu jednopodlažního rodinného domu s garáží o dispozici 4+kk (užitná plocha 95m2) umístěného na pozemku o velikosti 470m2. Dům je situován v olomoucké městské části Týneček a nabízí komfortní a klidné bydlení. Soubor bude tvořen 24 nízkoenergetickými rodinnými domy, ideálně orientovanými na východ/západ.

Domy jsou koncipovány v nízkoenergetickém standardu s důrazem na ekologické a tradiční postupy výstavby. Domy budou postaveny z broušených cihelných bloků Porotherm Profi 300 mm. Vnější plášť domu bude uzavřen tepelně-izolačním polystyrenem EPS v tloušťce 150 mm a omítkou. Všechny jednotky budou standardně vybaveny tepelným čerpadlem na vytápění a ohřev TUV. Tepelnou pohodu v domě bude zajišťovat podlahové vytápění teplovodního typu a kombinaci s radiátory. V rámci klientských změn formou nadstandardů si mohou budoucí majitelé nechat připravit např. krb, připojení jednotek klimatizace nebo centrálního vysavače.

Projekt je situován 10 minut (6km) jízdy od centra Olomouce, severovýchodním směrem. Během několika dojezdových minut je dosažitelné oblíbené výletní místo Olomoučanů Svatý Kopeček, včetně Zoologické zahrady. Spojení také MHD. Hlavní nádraží je vzdálené 4km.

Cena: (za nemovitost)   6 345 000,- Kč
(+ rezervační poplatek 121.000,- Kč vč. DPH, neplatíte daň z nabytí 4%)
(+ provize RK)

Olomouc, Týneček

Informace o nemovitosti

Celková podlahová plocha95 m²
Druh objektucihlová
Stav objektunovostavba
Vlastnictvíosobní
Vlastní pozemek470 m²
VybavenoMožno zařídit
Zastavěná plocha163 m²
Užitná plocha95 m²
Poloha objektuřadový
RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace