Prodej pozemku , určený k výstavbě RD, Chýně (okres Praha-západ)

Prodej pozemku , určený k výstavbě RD, Chýně (okres Praha-západ)

Nemovitost nabízí:

Bidli reality, a.s.
Bidli reality, a.s.
Jindřišská 889/17
Nové Město
110 00 Praha 1www.bidli.cz
Petr Vyšín
Petr Vyšín
Mobil: 774 110 007
info@bidli.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: 178434  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Stavební pozemek o celkové výměře 1174 m2

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 1174 m2 v rychle se rozvíjející obci Chýně, Praha západ (5 minut autem ze Zličína). Rovinatý pozemek se nachází v centru původní obce v klidné lokalitě. Jedná se o jeden z posledních nezastavěných pozemků v centrální části obce. Na pozemku je možno postavit individuální rodinný dům s max. 2 bytovými jednotkami. Pozemek je zasíťovaný - voda, kanalizace, elektro, plyn. Doposud užíváno jako zahrada, na pozemku se nachází 4 ovocné stromy a 5 vzrostlých bříz v zadní části pozemku. V obci se nachází nová moderní škola, několik školek, dětská hřiště, lékař, pošta, supermarket Billa, několik restaurací. Obcí protéká Litovický potok se dvěma rybníky (písečná pláž u rybníka Bašta), ideální výchozí bod pro cyklistické výlety. Výborná dopravní dostupnost MHD do Prahy - autobus na Zličín 12 minut, do centra necelých 40 minut, 2 vlakové zastávky. Rádi Vám nabídneme i služby architekta.,Nabízím k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 1174 m2 v rychle se rozvíjející obci Chýně, Praha západ (5 minut autem ze Zličína). Rovinatý pozemek se nachází v centru původní obce v klidné lokalitě. Jedná se o jeden z posledních nezastavěných pozemků v centrální části obce. Na pozemku je možno postavit individuální rodinný dům s max. 2 bytovými jednotkami. Pozemek je zasíťovaný - voda, kanalizace, elektro, plyn. Doposud užíváno jako zahrada, na pozemku se nachází 4 ovocné stromy a 5 vzrostlých bříz v zadní části pozemku. V obci se nachází nová moderní škola, několik školek, dětská hřiště, lékař, pošta, supermarket Billa, několik restaurací. Obcí protéká Litovický potok se dvěma rybníky (písečná pláž u rybníka Bašta), ideální výchozí bod pro cyklistické výlety. Výborná dopravní dostupnost MHD do Prahy - autobus na Zličín 12 minut, do centra necelých 40 minut, 2 vlakové zastávky.

Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 1 420 000,- Kč a měsíční splátkou 22 710,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Cena: (za nemovitost)   7 100 000,- Kč
(včetně provize a právních služeb)

Chýně (okres Praha-západ), V Pískách

Informace o nemovitosti

Vlastní pozemek1 174 m²
Umístění objektuklidná část obce
Plocha parcely1 174 m²
Komunikaceasfaltová
Druh pozemkupro bydlení
Inženýrské sítěVodovod
Kanalizace
Elektřina
Charakter okolní zástavbyobytná
Druh zápisu v katastrukatastr nemovitostí
Druh číslování parcelyStavební parcela
Přístup k pozemkuz veřejné komunikace
RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace