Prodej obchodních prostor, Plzeň, Lobzy (okres Plzeň-město)

Prodej obchodních prostor, Plzeň, Lobzy (okres Plzeň-město)

Nemovitost nabízí:

Gabriela Šašková
Gabriela Šašková
Mobil: +420 603 566 373
gabriela.saskova@rkevropa.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: 50989  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Prodej nebytových prostor, ul. Sousedská, 207,6 m2

Nabízíme Vám zajímavou investiční příležitost, a to nebytové prostory o celkové rozloze 207,6 m2 ve zvýšeném suterénu panelového domu. Jedná se o dva nebytové prostory, které mají společný vchod ze zadní strany budovy a hlavní chodbu, kde se nachází společná technická místnost. Vchod je samostatný, oddělený od ostatních bytových jednotek v domě. Je zde možnost příjezdu automobilu až ke vchodu a bezproblémové parkování u domu či v blízkém okolí. Prostory byly využívány jako kanceláře, lze je též využít například jako ordinaci, sídlo firmy, různé služby apod.

1. Nebytový prostor o ploše 48,9 m2 tvoří dvě místnosti, chodba a sprchový kout společně s WC. V místnostech je položen koberec, jsou obě vybaveny umyvadlem.

2. Nebytový prostor o ploše 158,7 m2 tvoří 8 místností, 4 chodby, 2x WC a sprchový kout, dále byly v zadní části tohoto nebytového prostoru provedeny částečné stavební úpravy pro umístnění 2x WC a 2x sprchového koutu. V místnostech je položeno PVC nebo koberce, celkem 3 místnosti jsou vybaveny umyvadly. Nachází se zde též malá kuchyňka, která přísluší k místnostem nalevo z hlavní chodby.

Nebytové prostory mají velmi nízké energie na vytápění. Budova je zateplená s novými okny. Nachází se v atraktivní lokalitě, v klidné zástavbě a zároveň nedaleko hlavní trasy na Prahu. Prodej pouze vcelku. V minulosti byla s SVJ řešena i možnost převodu na bytové jednotky. Vřele doporučuji prohlídku!

Cena: (za nemovitost)   5 828 000,- Kč
(včetně provize a právního servisu)

Plzeň, Lobzy (okres Plzeň-město), Sousedská

Informace o nemovitosti

Druh objektupanelová
Stav objektudobrý
Energetická třídaC - Úsporná
Umístění objektucentrum
PlynZaveden
Užitná plocha207 m²
Plocha kanceláří207 m²
Inženýrské sítěPlyn
Poloha objektusamostatný
Druh prostorObchodní
C - Úsporná

Energetická náročnost:


RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace