Prodej hotelu, Hrádek nad Nisou, Václavice (okres Liberec)

Prodej hotelu, Hrádek nad Nisou, Václavice (okres Liberec)

1
23456789101112131415161718192021222324252627282930

Nemovitost nabízí:

Mgr. Radka Severová
Mgr. Radka Severová
Mobil: 724 209 533
r.severova@reality11.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: 21324  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Prodej hotelu, Hrádek nad Nisou, Václavice (okres Liberec)

Cena k jednání! , Reality 11 Vám zprostředkují exkluzivně prodej atraktivní, kompletně zařízené nemovitosti o velikosti 2.856 m ve Václavicích u Hrádku nad Nisou. Nemovitosti jsou vhodné pro luxusní bydlení i pro relaxační pobyty, komunitní činnost, rodiny s dětmi, movitou zahraniční klientelu ap. Součástí komplexu je architektem citlivě zrekonstruovaný (r.2000) historický Sholzeho větrný mlýn holandského typu z r. 1842 se čtyřmi obytnými patry. V dolní části je kuchyň s jídelnou a malou koupelnou, ve druhém patře je obývací hala, ve třetím ložnice s koupelnou a multifunkčním sprchovým koutem, ve čtvrtém je podkrovní ležení. V sousedství mlýna stojí nadstandardní roubenka z r. 2006, vybavená masivním dubovým nábytkem a luxusním sklem. V dolní části udržované zahrady s altánem, bazénem a letní kuchyní jsou dřevěné stavby s možností propojení v jeden celek pro vícečetnou skupinu. Komplex stojí samostatně uprostřed polí a poblíž lesa. Všechny objekty jsou velmi kvalitně provedeny a celkově působí prostor zajímavě a luxusně.
V ceně je i pozemek přiléhající k oplocené zahradě o velikosti 800 m. Areál stojí nedaleko Liberce, pár kilometrů do Německa a Polska na cyklotrase do Jizerských hor.
Je možné přikoupit i byt 3+1 v OV, 66 m v centru Liberce.
Budova nemá vypracován energetický průkaz, proto musí být zařazena do kategorie G. Financování Vám rádi zprostředkujeme u našich finančních poradců. Cena k jednání!

Three properties for sale
A mill and a timber cabin in Václavice u Hrádku nad Nisou and a flat in Liberec.
1. The mill, a 1842 historical Holland Sholze windmill type, refurbished by an architect in 2020 composes of four residential floors,
2. The timber cabin is equipped with solid wood furniture and luxury glass with a breath-taking sunset view,
3. 3 + 1 flat, 66m in the centre of Liberec.
The properties stand independently, fenced, in the middle of fields and near a forest. Both properties are of exquisite quality and the space feels intriguing and luxurious. The price includes a piece of land (800m) adjacent to the fenced garden as well.
The complex lies near Liberec, a few kilometres away from Germany and Poland and on the cycle track to Jizerské mountains.

Prices are negotiable! Ev. číslo: 21324. Energetický štítek: G

Cena: na vyžádání v RK
(Cena k jednání!)

Hrádek nad Nisou, Václavice (okres Liberec)

Informace o nemovitosti

Počet podlaží objektu4
Druh objektusmíšená
Stav objektuvelmi dobrý
Vlastní pozemek2 856 m²
VybavenoNezařízeno
Zastavěná plocha400 m²
Užitná plocha400 m²
Typ zařízeníHotel
RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace