Prodej pozemku , určený k výstavbě RD, Tučapy (okres Tábor)

Prodej pozemku , určený k výstavbě RD, Tučapy (okres Tábor)

.
....

Nemovitost nabízí:

HVB Real Estate s.r.o.
HVB Real Estate s.r.o.
Korunní 1310/56
12000 Praha 2 - Vinohradywww.hvbreal.cz
Lukáš Soldát
Lukáš Soldát
Mobil: 723 301 168
lsoldat@hvbreal.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: N2013913  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Prodej stavebního pozemku 1364 m2, obec Tučapy, okr. Tábor

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o velikosti 1364 m2 v obci Tučapy, okr. Tábor. Pozemek je územním plánem schválen k výstavbě rodinného domu, podmínkou výstavby je zpracování územní studie na danou lokalitu. Dle nového platného Územního plánu (od února 2021), je tato podmínka vytvoření studie platná do roku 2025 - podmínka nedovoluje vydat stavební povolení dříve než v uvedeném roce. Na pozemek nelze umístit mobilní dům - Mobilheim. Nachází se na severním okraji obce v klidné lokalitě s krásným výhledem do okolní přírody. Parcela je vzdálena 9 km od Soběslavi, 7 km k nájezdu na dálnici D3 a 25 km od Tábora. K pozemku vede obecní cesta. Vodovodní řád a kanalizace jsou vzdáleny cca 260 m od hranice pozemku. Elektřina je zavedena v kapličce cca 60 m od pozemku.
V obci se nachází MŠ a ZŠ, pošta, obecní knihovna, obchody s potravinami, benzínová pumpa a autobusová zastávka (8 minut chůze).
K prodeji je i vedlejší pozemek o velikosti cca 1300 m2. Možno financovat úvěrem, výhodně vyřídíme. Bližší info telefonicky.

Cena: (za nemovitost)   1 324 400,- Kč
(Cena včetně provize.)
(včetně provize)

Tučapy (okres Tábor)

Informace o nemovitosti

Vlastnictvíosobní
Vlastní pozemek1 364 m²
Umístění objektuklidná část obce
VybavenoNezařízeno
Občanská vybavenostŠkola
OrientaceSever
Druh pozemkupro bydlení
RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace