Prodej pozemku , určený k výstavbě RD, Jenštejn, Dehtáry (okres Praha-východ) - exkluzivně

Prodej pozemku , určený k výstavbě RD, Jenštejn, Dehtáry (okres Praha-východ) - exkluzivně

Nemovitost nabízí:

Bidli reality, a.s.
Bidli reality, a.s.
Jindřišská 889/17
Nové Město
110 00 Praha 1www.bidli.cz
Anežka Jonášová
Anežka Jonášová
Mobil: 774 110 007
info@bidli.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: 181145  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Prodej stavebního pozemku 1 570 m2 v obci Jenštejn - Dehtáry

Ve výhradním zastoupení majitele zprostředkujeme prodej rovinatého stavebního pozemku o výměře 1 570 m2 na kraji malebné obce Jenštejn části Dehtáry nedaleko Prahy. Pozemek se nachází na kraji obce a je jedním z posledních parcel nejdál od místní komunikace. V souladu s územním plánem je pozemek parc. č. 94/2 určen pro výstavbu rodinného domu (pozemek již dále nelze dělit), součástí prodeje je i pozemek parc. č. 93/1 a 92/2. Na hranici pozemku je k dispozici již vyvedený rozvaděč elektřiny. Obecní vodovod a kanalizace jsou u místní komunikace se závazkem obce o bezplatném napojení na tyto sítě. K pozemku náleží podíl 1/3 na společné cestě parc. č. 94/5 a 94/6. Parcela nabízí výborné dopravní spojení do Prahy (automobilem 7 minut na Černý most a autobusem 15 minut na Černý most nebo 20 minut na Letňany), malebnou a klidnou lokalitu, nedalekou přírodní rezervaci Vinořský park a oblíbené nákupní středisko Centrum Černý Most. Pro více informací včetně kampaňového financování kontaktujte naše call centrum.

Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 1 318 000,- Kč a měsíční splátkou 19 460,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Cena: (za nemovitost)   6 590 000,- Kč
(včetně provize a právních služeb)

Jenštejn, Dehtáry (okres Praha-východ), Jenštejn

Informace o nemovitosti

Vlastní pozemek1 570 m²
Elektřina230 V
Vodadálkový vodovod
OdpadMěstská kanalizace
Plocha parcely1 570 m²
Druh pozemkupro bydlení
Inženýrské sítěVodovod
Kanalizace
Elektřina
RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace