Prodej samostatného RD, 157 m2, Těrlicko, Horní Těrlicko (okres Karviná)

Prodej samostatného RD, 157 m2, Těrlicko, Horní Těrlicko (okres Karviná)

Nemovitost nabízí:

Bidli reality, a.s.
Bidli reality, a.s.
Jindřišská 889/17
Nové Město
110 00 Praha 1www.bidli.cz
Linda Lysická
Linda Lysická
Mobil: 774 110 007
info@bidli.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: 185769  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Pasivní dům v blízkosti Těrlické přehrady

Hledáte ideální kombinací mezi životem na venkově a ve městě? Pak pro Vás máme domy nové generace, které přináší pasivní standard, zdravé a bezpečné bydlení a moderní technologie přátelské k životnímu prostředí.

Pasivní domy ALPH v Těrlicku jsou projektovány technologií betonových prefabrikovaných panelů se zabudovanou tepelnou izolací na venkovní straně, které zajistí dostatečnou akumulaci tepelných zisků jak z pasivních, tak z aktivních zdrojů. Komplex tvoří celkem 9 domů, jedná se o 2 typy domů o velikosti 110 m2 a 157 m2. Topení je podlahové, zdrojem tepla je tepelné čerpadlo, které přebytek získaného tepla akumuluje do akumulační nádoby a tím snižuje celkovou roční spotřebu tepla. Okenní výplně jsou řešeny plastovými okny s izolačními trojskly, doplněnými venkovními roletami s automatickým ovládáním v závislosti na intenzitě slunečního svitu, síly větru a teplotě venkovního vzduchu. Střecha je foliová s vodní hladinou, která působí příznivě proti prohřívání stropu.

Těrlicko je oblíbeným místem pro rekreaci, rybaření, koupání, vodní sporty a turistiku. Krásné prostředí v blízkosti malebných Beskyd, s četnými turistickými a naučnými stezkami a cyklotrasou vedoucí regionem Těšínského Slezska. Kousek od přehrady, v lokalitě Horního Těrlicka.

Cestu k financování najdeme společně s našimi finančními specialisty.

Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 1 300 000,- Kč a měsíční splátkou 19 194,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Cena: na vyžádání v RK

Těrlicko, Horní Těrlicko (okres Karviná), Na Zadky

Informace o nemovitosti

Počet podlaží objektu2
Druh objektumontovaná
Stav objektunovostavba
Vlastní pozemek805 m²
Zastavěná plocha84 m²
Plocha parcely805 m²
Užitná plocha157 m²
Poloha objektusamostatný
RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace