Prodej samostatného RD, 544 m2, Lanškroun, Ostrovské Předměstí (okres Ústí nad Orlicí)

Prodej samostatného RD, 544 m2, Lanškroun, Ostrovské Předměstí (okres Ústí nad Orlicí)

Nemovitost nabízí:

FUCHS REALITY
B. Němcové 127, Lanškroun, 563 01
Ing. Josef Fuchs, MBA
Ing. Josef Fuchs, MBA
Mobil: +420 723 008 445
pepa.fuchs@fuchsreality.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: 2020025  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Prodej domu se 3 bytovými jednotkami, dvojgaráží a rozsáhlým sklepním prostorem v centru Lanškrouna

Nabízíme ke koupi rodinný dům se třemi bytovými jednotkami, rozsáhlým sklepním prostorem a dvojgaráží v Lanškrouně. Dům se nachází na velmi lukrativním místě v centru města, situovaný mezi dvěma náměstími, avšak s dostatkem soukromí a minimálním zatížením místa dopravou. Dům prošel v letech 2019 - 2020 rozsáhlou rekonstrukcí a přístavbou dvou nadzemních podlažích. V současné době probíhají dokončovací práce v exteriéru domu.

Byt 3+kk v 1. nadzemním podlaží
Po vstupu do budovy vpravo se nachází první bytová jednotka o výměře 114,9 m2. Byt je tvořen velkorysým obývacím pokojem s kuchyňským koutem (56,2 m2), ložnicí, pokojem, koupelnou s WC a prostornou vstupní halou. Jako příslušenství k bytu dále patří terasa (33,3 m2, povrch bude tvořit dlažba), komora (1,5 m2) a sklepní prostor (24,6 m2) nacházející se pod terasou. Vytápění bytu zajišťuje kombinovaný plynový kotel napojený částečně do radiátorů a v obývacím pokoji a vstupní chodbě do podlahy.

Byt 3+kk ve 2. nadzemním podlaží
Po vstupu do druhého nadzemního podlaží se vlevo nachází druhá bytová jednotka o výměře 119,2 m2. Byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem (57,6 m2), ložnice, pokoje, koupelny s WC a prostornou vstupní chodbou. Jako příslušenství k bytu dále patří balkon (6,8 m2) a komora (5,9 m2) umístěná na patře se vstupem z chodby. Vytápění bytu zajišťuje kombinovaný plynový kotel napojený do radiátorů.

Byt 3+kk ve 3. nadzemním podlaží
Po vstupu do třetího nadzemního podlaží se vlevo nachází třetí bytová jednotka o výměře 75,9 m2. Byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem (37,4 m2), ložnice, pracovny a koupelny s WC. Jako příslušenství k bytu dále patří terasa (52,1 m2, povrch bude tvořit dlažba) a sklep (13,9 m2) se vstupem ze severovýchodní strany domu. Vytápění bytu zajišťuje kombinovaný plynový kotel napojený do radiátorů.
Byty mají samostatné měřiče energií (voda, elektřina a plyn).

Pozemek
Celková výměra parcely včetně zastavěných ploch činí 1.197 m2. Z toho plocha zahrady činí 842 m2. Příjezd na pozemek je zajištěn z obecní komunikace ze severovýchodní strany. Z jihovýchodu je možné na pozemek vstoupit brankou. Část pozemku (cca 216 m2 určeno k možné další výstavbě).

Garáž
U vstupní brány se nachází zděná dvojgaráž (40 m2), do které je zavedena elektřina s vlastním odečtem. Po stavebních úpravách lze objekt rozdělit na dvě samostatné garáže. Na přilehlém pozemku je možné vybudovat garáž třetí (stavební povolení).

Sklepní prostor
V suterénu domu se nachází rozsáhlé sklepní prostory s klenbovými stropy. Vstupní chodba propojuje tři samostatné sklepní místnosti (13,6 m2, 25,7 m2 a 42,8 m2).

Kancelář/jiný komerční prostor
Na dům ze severozápadní strany navazuje objekt v rekonstrukci, který je projekčně zpracován jako kancelář.

Vzhledem k různým možnostem využití pozemku a staveb, doporučujeme kontaktovat makléře a získat tak kompletní informace.

Cena: na vyžádání v RK
(info v RK)

Lanškroun, Ostrovské Předměstí (okres Ústí nad Orlicí), Na Terase

Informace o nemovitosti

Počet podlaží objektu3
Druh objektucihlová
Stav objektupo rekonstrukci
Energetická třídaB - Velmi úsporná
Počet podlaží pod zemí1
Vybaveníbalkon
terasa
sklep
zahrada
Umístění objektucentrum
TopeníÚstřední - plynové
Dopravavlak
silnice
autobus
Vodadálkový vodovod
OdpadMěstská kanalizace
PlynZaveden
Rok rekonstrukce2 020
Parkovánígaráž
Zastavěná plocha544 m²
Plocha parcely1 197 m²
OstatníGaráž
Parkoviště
Užitná plocha544 m²
Plocha zahrady842 m²
Inženýrské sítěVodovod
Kanalizace
Plyn
Charakter okolní zástavbyobchodní a obytná
Poloha objektusamostatný
B - Velmi úsporná

Energetická náročnost:

99.00 kWh / m² rok
RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace