Pronájem skladovacích prostor, České Budějovice, České Budějovice 4

Pronájem skladovacích prostor, České Budějovice, České Budějovice 4

1
234567

Nemovitost nabízí:

Pavel Čada
Pavel Čada
Mobil: 737 249 931
cada@dumrealit.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: 632682  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: pronájem
Pronájem skladovacích prostor, České Budějovice, České Budějovice 4

Více informací Vám poskytne realitní makléř Pavel Čada., Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem služeb logistického centra, které se nachází ve městě České Budějovice v areálu Lašek logistics s.r.o., ul. U Sirkárny.
Nabízí veškeré logistické služby v podobě skladného na paletách, v regálech, s možností rezervace až 1100 palet s pokrytím veškeré skladové manipulace a zajištění evidence skladovaného materiálu v Excelu na bázi přijatých / vydaných palet. Dvousměnný provoz po-pá od 6:00 do 20:00 hod.. Manipulace probíhá vysokozdvižnými vozíky, ručními paletovými vozíky a též retraky, které jsou řízeny poloautomatickým indukčním systémem. Aktuálně dokážeme odbavovat jeden kamion za hodinu, ale v případě zákaznické potřeby lze dohodnout prakticky cokoliv - např. vy/nakládat tři kamiony najednou. Samozřejmostí je zajištění tuzemské i mezinárodní dopravy po celé Evropě. Skladovací prostory jsou elektronicky zabezpečeny, areál střeží nonstop hlídací služba a vnitřní skladovací prostory jsou komplet vybaveny kamerovým systémem. Zajišťování tuzemské i mezinárodní dopravy po celé Evropě. Logistické centrum dlouhodobě spolupracuje s mnoha výrobními závody - např. s firmou Bosch na poli automotivního průmyslu. Samozřejmě disponuje veškerou potřebnou ISO certifikací pro spolupráci s automotivními partnery. Za pozornost jistě stojí také to, že pro Bosch provádí skladovou manipulaci v taktu 1paleta/á minuta. Mezi další dlouhodobé partnery patří firmy Kern Liebers, Propesko, MekTec. Více informací Vám poskytne realitní makléř Pavel Čada.      
                     
                              Ev. číslo: 632068. Energetický štítek: G

Cena: na vyžádání v RK
(Více informací Vám poskytne realitní makléř Pavel Čada.)

České Budějovice, České Budějovice 4, U Sirkárny

Informace o nemovitosti

Druh objektumontovaná
Stav objektuvelmi dobrý
Umístění objektuklidná část obce
Užitná plocha1 m²
Druh prostorSkladovací
RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace