Prodej zemědělského objektu, Zbytiny, Skříněřov (okres Prachatice)

Prodej zemědělského objektu, Zbytiny, Skříněřov (okres Prachatice)

Nemovitost nabízí:

Petr Dřevo
Petr Dřevo
Mobil: +420 736 525 740
petr.drevo@rkevropa.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: 50799  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Prodej rodinné rezidence, 5+1, 433m2, pozemek 93.104m2

K prodeji nabízíme luxusní usedlost na okraji CHKO Šumava, obklopenou vlastními zemědělskými a lesními pozemky s výhledem na Boubín. Velkoryse realizovaný interiér nabízí otevřený prostor galerie, která spojuje obývací prostor, jídelnu a kuchyni. Po schodech je přístupná pracovna, která spolu s připojením na internet umožňuje pohodlný home office. Dům je mimo bydlení majitele, díky neformální atmosféře prostředí a své velikosti, využíván i jako místo pro obchodní jednání a setkávání s přáteli. Za zmínku stojí i dostatek prostoru pro archivaci a zajištění veškeré administrativní agendy. K dispozici dále dva hostinské pokoje, ložnice, šatny, sušárna, komory, spíž, nadstandardní koupelna a dvě WC. Atmosféru dokreslují krbová kamna situovaná uprostřed prostoru. Ve druhém nadzemním podlaží je možnost dostavby dalších čtyřech místností a sociálního zázemí.
Dům je energeticky maximálně úsporný, zateplený (12cm polystyren obvodové zdivo, 40cm vata pod střechou, lokálně duplicitně umístěny cetrisové desky), s rekuperační jednotkou a vzduchotechnikou (Paul Santos 370 DCP s celoroční filtrací a možností předehřívání vzduchu), vytápěn tepelným čerpadlem IVT Greenline 16KW, kolektor 800m. Druhá část usedlosti (samostatná budova 307m2) má vlastní tepelné čerpadlo IVT Green line 6KW, kolektor 300m a střešní solární elektrárnu s výkonem 20kW, která pracuje s ročním výdělkem cca 50.000,-Kč a to po odečtení spotřeby objektu. Studna (vrt 100mm, hloubka 28m, voda od 15-ti metrů), bezúdržbová ČOV nevyžaduje ani připojení na elektřinu, ani doplňování bakterií, u objektu je podzemní nádrž požární vody cca 40m3. V celém objektu je minimálně dvoustupňová přepěťová ochrana, zabezpečení a požární hlásiče. Dvůr je vydlážděn dlažebními kostkami (uzpůsobeno pro pojezd těžké techniky) se středovým spádem a odtokem do průsaku. K dispozici je také stavební příprava k napojení plánovaného bazénu o rozměru cca 10*5m (bazénová čistička je plánována v technické místnosti domu) a vnitřní sauny.
Zcela výjimečnou výhodou nemovitosti je unikátní poloha na okraji CHKO s uzavřeným územní plánováním, s možností rozšíření o další samostatný objekt a tenisový kurt (k tomuto záměru je také zajištěna stavební a legislativní příprava). Areál je vybudován za použití nejmodernějších technologií bez kompromisních řešení, poskytuje komfortní bydlení uprostřed okouzlující přírody a celou škálu dalšího potencionálního využití.

Cena: na vyžádání v RK
(dohodou, cena k jednání)

Zbytiny, Skříněřov (okres Prachatice)

Informace o nemovitosti

Druh objektucihlová
Stav objektuvelmi dobrý
Energetická třídaA - Mimořádně úsporná
Umístění objektucentrum
TelekomunikaceInternet
TopeníJiné
Dopravavlak
silnice
Vodazdroj pro celý objekt
OdpadČOV pro celý objekt
Plocha parcely93 104 m²
Užitná plocha433 m²
Komunikaceneupravená
Poloha objektusamostatný
A - Mimořádně úsporná

Energetická náročnost:


RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace