Prodej pozemku , určený k výstavbě RD, Borotín (okres Blansko)

Prodej pozemku , určený k výstavbě RD, Borotín (okres Blansko)

Nemovitost nabízí:

Jiří Pokorný
Jiří Pokorný
Mobil: +420 730 525 171
j.pokorny@rkcoloseum.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: V3352BL018  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Borotín u Boskovic (okr. Blansko), stavební parcela, 1047 m2, elektřina, voda - pozemek

Nabízíme Vám k prodeji stavební parcelu o velikosti 1.047m2 v obci Borotín (okr. Blansko). Parcela se nachází v okrajové části obce s nádherným výhledem na okolí. Pozemek disponuje přípojkou na elektřinu, vlastní studnou a obecní příjezdovou cestou. Obec rovněž plánuje výstavbu vodovodu (územní rozhodnutí), stejně tak i rekonstrukci příjezdových cest. Kanalizace a plyn na pozemku nejsou, avšak jejich zavedení do lokality je ve fázi schvalování. Můžeme tak říci, že pozemek bude disponovat všemi inženýrskými sítěmi.
Obec Borotín se nachází v okrese Blansko v Jihomoravském kraji a leží v oblasti Malé Hané v Boskovické brázdě. Žije zde 424 obyvatel. Vzdálenost do Brna 50 km, do Olomouce 50 km, do Boskovic 15 km, do Blanska 30 km.
Vřele doporučuji prohlídku parcely, neboť místo Vás okouzlí klidem, okolní krajinou, výhledem a v neposlední řadě blízkostí lesa. Věřím, že si toto místo opravdu zamilujete.

Pro více informací kontaktujte makléře.

Cena: (za nemovitost)   2 100 000,- Kč
(Bez provize.)

Informace o nemovitosti

Dopravasilnice
Vodazdroj pro celý objekt
Plocha parcely1 047 m²
Druh pozemkupro bydlení
Charakter okolní zástavbyobytná
RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace