Prodej pozemku , určený k výstavbě RD, Tetčice (okres Brno-venkov) - exkluzivně

Prodej pozemku , určený k výstavbě RD, Tetčice (okres Brno-venkov) - exkluzivně

Nemovitost nabízí:

Bidli reality, a.s.
Bidli reality, a.s.
Jindřišská 889/17
Nové Město
110 00 Praha 1www.bidli.cz
Georgios Raftopulos
Georgios Raftopulos
Mobil: 774 110 007
info@bidli.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: 4383  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Prodej stavebního pozemku 2.968 m2, Tetčice u Brna.

Exkluzivně nabízíme prodej stavebního pozemku 2.968 m2, určeného pro rodinné bydlení v Tetčicích u Brna. Dle platného územního plánu je na pozemku povolená stavba jednoho RD, na kterou je již vydané platné stavební povolení, včetně přípojek inženýrských sítí. Výstavba rodinného domu je možná v části pozemku u veřejné komunikace. V ceně je k dispozici projektová dokumentace. Inženýrské sítě (vodovod, elektřina, zemní plyn a kanalizace), jsou u vjezdu na pozemek (možnost parkování), který je přístupný z obecní asfaltové komunikace směřující do nedalekých Rosic.
V zadní části je oplocená zahrada s chatou k rekonstrukci a vlastní kopanou studnou. Konec parcely disponuje nedávno stavebně upraveným břehem říčky Bobrava, kterou lze využít i k zalévání. Oplocená zahrada je z části zatravněná, osázená stromy a okrasnými dřevinami. Příjemné prostředí na okraji přírodního parku Bobrava. V okolí jsou zahrady, chaty a domy, užívané k rekreaci i bydlení. Pozemek se nachází v atraktivní lokalitě vhodné pro odpočinek i zábavu, v klidném prostředí obklopeném zelení a lesy.
Výborné dopravní spojení po silnici v dosahu D1, 20 minut do centra Brna a minutu do Rosic. Pohodlné vlakové spojení a před tetčickým nádražím je umístěn přestupní terminál pro navazující autobusy IDS JMK.
V obci je dobrá občanská vybavenost, škola, školka, pošta i sportovní hřiště. Možnost sportovního vyžití, turistiky a k dispozice je i cyklistická stezka.
Doporučujeme také jako investici.
Podrobnější informace a možnost sjednání prohlídky u makléře.

Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 1 428 000,- Kč a měsíční splátkou 25 937,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Cena: (za nemovitost)   7 140 000,- Kč
(včetně provize a právních služeb)
(včetně provize RK a právního servisu)

Informace o nemovitosti

Vlastní pozemek2 968 m²
Dopravavlak
dálnice
silnice
autobus
příměstská doprava
Vodavlastní studna
na hranici
OdpadNa hranici
PlynNa hranici
Občanská vybavenostŠkola
Školka
Pošta
Restaurace
Místní úřad
Plocha parcely2 968 m²
Komunikaceasfaltová
Druh pozemkupro bydlení
Charakter okolní zástavbyobchodní a obytná
Druh zápisu v katastrukatastr nemovitostí
Druh číslování parcelyPozemková parcela
Přístup k pozemkuano
RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace