Číslo zakázky: | 6N25009 | ![]() Karta nemovitosti |
---|---|---|
Typ zakázky: | prodej |
Nabízíme jedinečnou příležitost ke koupi krásného slunného pozemku v malebné obci Stříbrnice. Pokud hledáte místo pro svůj budoucí domov, kde najdete klid, přírodu a přitom dobrou dostupnost do města, právě jste ho našli.
Stříbrnice se nachází pouhých 20 minut od Uherského Hradiště a 30 minut od Zlína. Obec je klidná, s příjemnou komunitou a základní občanskou vybaveností najdete zde obchod, školku i autobusové spojení do okolních měst po celý den.
Pozemek je slunný, s mírným svahem ideálním například pro vybudování vinného sklepa. Z pozemku je krásný výhled do krajiny, který vás okouzlí na první pohled.
Na hranici pozemku jsou přivedeny elektřina, voda i plyn. Pod příjezdovou cestou je navíc dešťová kanalizace, což výrazně usnadňuje budoucí výstavbu.
Ačkoliv zde nepostavíte hrad, máte možnost vybudovat si pevné a krásné zázemí pro život ať už pro rodinu, nebo k rekreaci.
O ceně je možné jednat.
Cena: |
(za nemovitost) 810 000,- Kč
(cena k jednání)
|
---|
Stav objektu | velmi dobrý |
---|---|
Vlastní pozemek | 373 m² |
Umístění objektu | klidná část obce |
Odpad | Městská kanalizace |
Plyn | Zaveden |
Užitná plocha | 373 m² |
Druh pozemku | pro bydlení |
Charakter okolní zástavby | obytná |