Pronájem bytu 2+1, 0 m2, OV, Šumperk, ul. J. z Poděbrad - exkluzivně

Nemovitost nabízí:

AGENT REAL, s.r.o.
Hlavní třída 11/7
Šumperkwww.agent.cz
Svítil Petr
Svítil Petr
Mobil: +420 608 813 760
petr.svitil@agent.cz

Kontaktovat makléře

Odeslat
Číslo zakázky: 10053  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: pronájem
Pronájem bezbariérového bytu 2+1 v Šumperku, ul. J. z Poděbrad

Nabízíme pronájem hezkého bytu 2+1 v Šumperku na ul. J. z Poděbrad. Byt se nachází v prvním patře panelového domu, ze zadního vchodu má bezbariérový přístup.
Byt prošel před cca 15 lety rekonstrukcí bytového jádra (koupelna, WC, kuchyňská linka). Byt má dvě lodžie, zasklená lodžie je orientovanou na západ, druhá lodžie je na východ. V obývacím pokoji je klimatizace ( 5 let) s chlazením i možností vytápění.
Dispozice: obývací pokoj (16.4 m2), kuchyň (10.1 m2), ložnice (13.8 m2), šatna, předsíň, WC, koupelna se sprchovým koutem (3.82 m2). Plocha bytu je 55.92 m2, příslušenství je sklep 3,3 m2 a lodžie. Dům je po revitalizaci, dům má plastová okna, zateplenou fasádu a nový výtah.
Mimo nájemné hradí nájemce dále zálohy na služby 3231 Kč (tj. vytápění, úklid společných prostor, zálohy na teplou a studenou vodu. Dále pak nájemce hradí spotřebu elektřiny a plynu na vaření, svoz odpadu, případně internet.
Nájemce hradí při podpisu smlouvy vratnou jistotu (kauci) 36.000 Kč, nájem a zálohu na 1 měsíc 15231 Kč a poplatek RK 12.000 Kč, celkem 63 231 Kč.
Výhodou jsou zájemci se zaměstnáním/důchodem, nekuřáci, bez domácích zvířat, bez exekucí, s čistým trestním rejstříkem.
Před osobní prohlídkou si prosím nejdříve prohlédněte podrobnou 3D virtuální prohlídku na naší domovské stránce AgentReal, kde si byt prohlédnete mnohem lépe než z běžných fotografií či videa.

Cena: (za měsíc)   12 000,- Kč

Informace o nemovitosti

Dispozice bytu2+1
Číslo podlaží v domě2
Počet podlaží objektu8
Druh objektupanelová
Stav objektudobrý
Energetická třídaB - Velmi úsporná
Vlastnictvíosobní
Druh bytuv panelovém domě
Počet podlaží pod zemí1