| Číslo zakázky: | 53549 | ![]() Karta nemovitosti |
|---|---|---|
| Typ zakázky: | prodej |
Prodej výjimečného bytu v atraktivním rezidenčním areálu Bělohorské zahrady s recepcí a hlídací službou 24/7. Tento novější byt, který je situován ve Viladomě Astra, disponuje terasou orientovanou na jihozápad, která významně rozšiřuje obytný prostor, kde můžete relaxovat a v klidu si vypít ranní kávu nebo večerní sklenku vína. V ceně je též k dispozici garážové stání přímo v domě s navazujícím sklepem, kde je možné uložit si pneumatiky nebo jízdní kola. Byt je vybaven klimatizací, která Vám zpříjemní bydlení v letních horkých dnech.
Jednotka se nachází ve 2. podlaží bytového domu s výtahem a je skvěle dispozičně rozčleněna.
Z předsíně se vstupuje na samostatné WC a následně do obývacího pokoje s kuchyňským a jídelním koutem. Z tohoto pokoje je přímý vstup na prostuněnou terasu. Z této místnosti se vstupuje do další předsíňky, která odděluje společenský prostor od diskrétní části se 2 ložnicemi a koupelnou s vanou a dalším WC.
Výměra místností: předsíň 5,3 m2; WC 1,4 m2; obývací pokoj s kk 30,5 m2; 2. předsíňka 2,0 m2; ložnice 13,8 m2; dětský pokoj/pracovna 13,8 m2; koupelna 4,9 m2; lodžie 8,0 m2; sklep 2,3 m2
Vybavení: kuchyňská linka na míru s vestavěnými spotřebiči (myčka AEG 60 cm, digestoř, varná sklokeramická deska, trouba, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem zn. Liebherr), masívní dřevěná podlaha, dřevěná eurookna, vlastní kombinovaný plynový kotel, klimatizace, el. alarm napojený na recepci, vstupní dveře vyšší bezpečnostní třídy.
Lokalita Řepy nabízí kompletní občanskou vybavenost. V okolí fungují mateřské i základní školy, lékaři, restaurace i nákupní příležitosti. Přímo z komplexu je možné využít průchod k sousedícímu supermarketu. Sportovce potěší multifunkční areál s bazénem, wellness a fitness, blízký Aktivní lesopark Řepy či obora Hvězda, do které se dá dojít příjemnou procházkou kolem Bílé hory. Dopravní spojení zajišťují autobusy a tramvaje s přímým napojením na metro (trasy A a B). Cestování autem usnadňuje blízký nájezd na Pražský okruh a dálnice D5, D6 a D7. Pohodlné spojení do centra Prahy i na letiště.
Bližší info v RK.
PRVNÍ PROHLÍDKY PROBĚHNOU V TÝDNU OD 17.8.2026.
| Cena: |
(za nemovitost) 12 990 000,- Kč
(včetně provize RK)
|
|---|
| Dispozice bytu | 3+kk |
|---|---|
| Číslo podlaží v domě | 2 |
| Počet podlaží objektu | 4 |
| Celková podlahová plocha | 80 m² |
| Druh objektu | cihlová |
| Stav objektu | novostavba |
| Energetická třída | C - Úsporná |
| Vlastnictví | osobní |
| Počet podlaží pod zemí | 1 |
| Vybavení | terasa sklep |
| Topení | Ústřední - plynové Jiné |
| Doprava | MHD |
| Voda | dálkový vodovod |
| Odpad | Městská kanalizace |
| Plyn | Zaveden |
| Rok kolaudace | 2 026 |
| Parkování | garáž |
| Ostatní | Garáž |
| Užitná plocha | 80 m² |
| Inženýrské sítě | Vodovod Kanalizace Plyn |
| Poloha objektu | samostatný |




