Prodej komerčního prostoru, Mělník

Prodej komerčního prostoru, Mělník

.
..

Nemovitost nabízí:

Filip Komorous
Filip Komorous
Mobil: 737 010 767
filip.komorous@kuzopartners.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: P042212  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Prodej developerského projektu v Mělníku

Nabízíme k prodeji nemovitost pro zajímavý developerský projekt v ulici Českolipská v Mělníku. Projektová dokumentace, která nyní čeká na finální schválení stavebním úřadem, je vypracována na bytový dům s 18 bytovými jednotkami (podlahová plocha 1061 m2). Součástí prodeje je rovněž objekt bývalého kina, kde by dle projektové dokumentace mohlo vzniknout dalších 7 bytových jednotek (podlahová plocha 344 m2). Součástí prodeje je i funkční byt s dispozicí 2+kk o výměře 45 m2 a s předzahrádkou cca 25 m2. Spojením první a druhé fáze projektu vznikne příjemné a klidné prostředí na společném nádvoří obou bytových domů v intravilánu obce. V projektové dokumentaci jsou samozřejmě zahrnuta i parkovací stání v dostatečném počtu, přístup na pozemek zajištěn z obecní komunikace. Velkou výhodu představuje umístění bytového komplexu, neboť se nachází v bezprostředním dosahu výpadovky z Mělníka na dálnici D8 vedoucí na Prahu, díky čemuž je dojezdová vzdálenost do centra Prahy cca 35 minut.
Mělník má plnou občanskou vybavenost (pošta 50 m, ZŠ 270 m, MŠ 1 km, nemocnice 2,5 km, Kaufland 1 km, bazén 1 km, vlakové nádraží 2 km, autobusové nádraží 3 km, sportoviště 700 m).

Cena: (za nemovitost)   15 999 000,- Kč
(včetně provize)

Informace o nemovitosti

Druh objektucihlová
Stav objektuprojekt
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictvíjiné
VybavenoNezařízeno
Užitná plocha1 450 m²
Nebytové prostory2 038 m²
Druh prostorJiné
G - Mimořádně nehospodárná

Energetická náročnost:


RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace