| Číslo zakázky: | 05944 | ![]() Karta nemovitosti |
|---|---|---|
| Typ zakázky: | prodej |
Nabízíme k prodeji rodinný dům určený k rekonstrukci, který se nachází ve velmi klidné a vyhledávané lokalitě Vlčí hora. Hlavní předností této nemovitosti je její jedinečné umístění ? dům je poslední v řadě u lesa, takže z brány doslova během pár kroků vstoupíte přímo do přírody. Lokalita nabízí maximální soukromí, klid a krásné okolí vhodné pro procházky, houbaření i odpočinek.
K domu náleží velkorysá zahrada o výměře 1 347 m2, která poskytuje dostatek prostoru pro zahradničení, relaxaci i případné další využití podle představ nového majitele. Nacházejí se tu dvě praktické kůlny vhodné pro uskladnění nářadí, dřeva, či zahradní techniky. Zastavěná plocha domu činí 250 m2.
Dispozice domu:
V přízemí se nachází kuchyň, obývací pokoj, chodba, větší samostatná místnost, technická místnost a sklad.
Dům je částečně podsklepen (cca z jedné čtvrtiny).
V prvním patře jsou dva pokoje, dvě šatny a samostatné WC. Nachází se zde také prostor s vanou.
Vytápění je řešeno tuhými palivy, v obývacím pokoji jsou instalována kamna. Odpad je sveden do žumpy.
Nemovitost je určena k rekonstrukci, což nabízí ideální příležitost přizpůsobit si bydlení přesně podle vlastních představ.
Díky výjimečnému umístění u lesa, velké zahradě a klidnému okolí má tento dům velký potenciál stát se krásným rodinným bydlením nebo rekreačním místem v přírodě.
| Cena: |
(za nemovitost) 6 500 000,- Kč
(včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu)
|
|---|
| Druh objektu | smíšená |
|---|---|
| Stav objektu | před rekonstrukcí |
| Energetická třída | G - Mimořádně nehospodárná |
| Vybavení | sklep |
| Topení | Lokální - tuhá paliva |
| Doprava | silnice autobus |
| Voda | zdroj pro celý objekt |
| Zastavěná plocha | 245 m² |
| Plocha parcely | 1 591 m² |
| Ostatní | Parkoviště |
| Užitná plocha | 170 m² |
| Charakter okolní zástavby | obytná |
| Poloha objektu | samostatný |




