Prodej řadového RD, 224 m2, Ústí nad Labem, Klíše

Prodej řadového RD, 224 m2, Ústí nad Labem, Klíše

IMG_6697.jpg
IMG_6698.jpgIMG_6699.jpgIMG_6700.jpg

Nemovitost nabízí:

LeoReal spol. s r.o.
Blatnická 4219/4
62800 Brnowww.leoreal.cz
Jakub Holinka
Jakub Holinka
Telefon: +420 608 771 317
Mobil: +420 608 771 317
jakub.holinka@amvis.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: 05032021-2  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Prodej domu se zahradou k rekonstrukci s hotovým projektem, Klíše

Prodej prvorepublikového domu (půlka dvojdomku) v ústecké čtvrti Klíše. Dům je před rekonstrukcí, se zpracovaným projektem. Stojí v klidné ulici Cestička v těsné blízkosti plaveckého areálu Klíše.
Dům má dvě nadzemní podlaží přístupná vchodem z ulice a jedno podzemní patro se samostatným vchodem ze zahrady, které lze využít jako technické zázemí domu nebo po úpravách jako samostaný byt, který bude generovat příjem z nájmu. V projektu se počítá s vybudováním dvou vlastních stání na pozemku, případně lze vytvořit další přímo před domem.
Stávající podlahová plocha suterénu je cca 58 m2, přízemí je cca 64 m2, prvního patra cca 51 m2 a půdy cca 51 m2. Patra mají velmi podobný půdorys, rozdílem je pokoj navíc v přízemí o cca 14 m2. Jednotlivá patra jsou přístupná z centrálního schodiště. Kuchyň a koupelna v obou patrech mají okna na severní stranu do ulice, obývací pokoj a ložnice mají okna situovaná na jihovýchodní, slunou stranu.
V novém projektu se počítá s podlahovou plochou suterénu (v úrovni zahrady pozemku) o cca 58 m2. Skládá se z centrální chodby, předsíně, koupelny, která zárověň slouží jako technická místnost, šatny, kuchyně s jídelnou a obývacího pokoje. Jídelna a obývací pokoj mají okna do zahrady ve vnitrobloku. Projekt počítá s vybudouváním terasy o cca 6,5 m2, orientovanou do zahrady, na kterou se vchází z obývacího pokoje v suterénu.
Podlahová plocha přízemí je cca 64m2, skládá se ze vstupní předsíně, chodby, samostatné toalety, kuchyně, obývacího prostoru spojeného s jídelnou a relaxačního prostoru, ze kterého je výstup na terasu o podlahové ploše cca 7,4 m2.
Podlahová plocha 1. patra je cca 51,6 m2, skládá se z hlavní bytové koupelny, samostatné toalety, průchozího pokoje s podlahovou plochou cca 13,6 m2, ze kterého se vstupuje do neprůchozího pokoje o podlahové ploše cca 19,3 m2. Nabízí se možnost vytvořit výstup z tohoto pokoje a na střeše relaxačního prostoru si vytvořit terasu o velikosti cca 15m2, ze které by byl výhled do vnitrobloku a na pohoří obklopující Ústí nad Labem. Celková plocha je cca 224 m2 včetně 51 m2 půdy.
Plocha zahrady je cca 281 m2, její velkou výhodou je umístění za domem, které díky převýšení kryje před pohledy z ulice a orientace na jihovýchodní stranu, díky tomu je prakticky celý den oslněná slunečními paprsky.
Dům prozatím nemá vyhotovený průkaz energetické náročnosti, proto je uváděna třída G.

Cena: na vyžádání v RK

Informace o nemovitosti

Počet podlaží objektu2
Celková podlahová plocha224 m²
Druh objektucihlová
Stav objektupřed rekonstrukcí
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná
Vlastnictvíjiné
Počet podlaží pod zemí1
Vlastní pozemek281 m²
Umístění objektuklidná část obce
Dopravavlak
OdpadMěstská kanalizace
Užitná plocha224 m²
Plocha zahrady281 m²
Komunikaceasfaltová
Poloha objektuřadový
G - Mimořádně nehospodárná

Energetická náročnost:


RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace