Prodej řadového RD, 106 m2, Roudnice nad Labem (okres Litoměřice)

Prodej řadového RD, 106 m2, Roudnice nad Labem (okres Litoměřice)

Vchod do domu
Přední pohled domuPřední pohled domuPohled z parkuPůdorysObývací částObývací částPokoj do uliceOb.část s kuchyníKuchyněKuchyněObývací pokojObývací pokojMalý pokoj do zahradyPokoj do uliceKoupelnaKoupelnaToaletaChodbaPokoj do ulicePokoj do uliceChodbaPohled z domu do zahradyPohled ze zahrady do domuMalý pokoj do zahradyVchod do domuPohled od parku před domemVzdálený pohled ze zahrady

Nemovitost nabízí:

Jana Pelcová
Jana Pelcová
Mobil: 777 103 137
pelcova@dumrealit.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: 636103  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Prodej řadového RD, 360 m2, Roudnice nad Labem (okres Litoměřice)

, Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný prodej rodinného domu v Roudnici nad Labem. Dům se nachází v části Bezděkov, v řadové zástavbě domů, mimo hlavní komunikaci, ve velmi klidné části města Roudnice nad Labem, avšak s velmi dobrou dostupností do centra města, nedaleko autobusové zastávky a vlakového nádraží.
Nabízíme zde původní rodinný dům s většinovou přistavěnou částí o dispozici 4+kk se sociálním zařízením. Je zde počítáno i s terasou, která bude vést s obývací místnosti ven do zahrady. Obytná plocha domu je cca 106 m a zahrada cca 222 m.
Dům sestává ze tří pokojů, úzkou dlouhou vstupní halou, obývací části s kuchyní a špajzovou komorou, oddělenou toaletou a velmi prostornou koupelnou.
Objekt je napojen na inženýrské sítě ( elektrická energie, vodovod a kanalizace ) Plyn je do domu zavedený, stačí jen připojit.
Rodinný dům je ve fázi před dokončením rekonstrukce, po jinak celkové velmi zdařilé výstavbě, zbývají dokončit práce dle osobního vkusu.
Objekt rodinného domu bude vytápěn ústředním vytápěním napojeným na stávající elektrokotel v kombinaci s podlahovým vytápěním. Zásobník TUV o objemu 200l bude umístěn v koupelně.
Střecha je zde sedlová se střešní krytinou Bramac s původním krovem, který byl ale opraven a ošetřen nástřikem - to vše v přední části původního domu, v nově přistavěné budově je střecha plochá, v koupelně se světlíkem. Všechny omítky domu jsou vyštukované a ošetřené sanační směsí. Okna jsou plastová bílá s izolačním dvojsklem v přední části, v zadní části domu trojsklem.
V domě byli zachovány nenosné svislé konstrukce, které jsou doplněny novými příčkami v přístavbě domu. Překlady a příčky byli použity HELUZ. Stropy jsou zateplené, v přední části dřevěné, v zadní nové části betonové.
Objekt je z části podsklepený, je suchý a se zavedenou elektřinou.
Pokud Vás nemovitost zaujala i po přiložení 3D scanu, kdy si dům můžete projít v klidu z domova, doporučuji dále osobní prohlídku, kdy Vás navíc osloví lokalita a umístění domu. Se vším Vám ráda pomůže a poradí makléřka nemovitosti po telefonickém domluvení termínu.
Energetický průkaz je vypracován prozatím na přední část budovy, energetická hodnota tedy v tuto chvíli neodpovídá a bude vzhledem k nízkoenergetické stavbě nižší. Ev. číslo: 635489. Energetický štítek: G

Cena: (za nemovitost)   4 400 000,- Kč

Informace o nemovitosti

Počet podlaží objektu1
Celková podlahová plocha106 m²
Druh objektusmíšená
Stav objektuve výstavbě (hrubá stavba)
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná
Vlastní pozemek222 m²
Zastavěná plocha141 m²
Užitná plocha106 m²
Poloha objektuřadový
G - Mimořádně nehospodárná

Energetická náročnost:


RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace