Prodej pozemku , určený k výstavbě RD, Kladruby nad Labem, Bílé Vchynice (okres Pardubice)

Prodej pozemku , určený k výstavbě RD, Kladruby nad Labem, Bílé Vchynice (okres Pardubice)

1
234567

Nemovitost nabízí:

Filip Hecl
Filip Hecl
Mobil: 723 063 725
hecl@reality11.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: 23093  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Pronájem pozemku , trvalý travní porost, Kladruby nad Labem, Bílé Vchynice (okres Pardubice)

cena je kompletní, Reality 11 Vám zprostředkují prodej několika pozemků, které tvoří funkční celek o celkové výměře cca 6 000 m, z čehož pozemek o výměře 912 m, po změně územního plánu, bude veden jako stavební s možností výstavby objektu pro účely bydlení, vedený jako rekreační, tedy pro výstavbu chaty či mobilheimu. Další část pozemku o výměře cca 1500 m se po změně územního plánu změní na plochu zeleně - soukromé a vyhrazené, tedy plocha pro zřízení hospodářského zázemí. Nový územní plán z roku 2017 zatím není schválený. Nicméně ke změně by mělo dojít v blízké době. Veškeré výše zmíněné informace si lze ověřit u starostky obce v Kladrubech nad Labem.

Pozemky jsou momentálně využívané pro výsadbu dřevin a jsou k těmto účelům od životního prostředí schválené. K pozemkům vede obecní cesta podél potoka. Elektřinu a obecní vodu by bylo možné po dohodě s majitelem prodávajících pozemků přivést na nově vzniklý stavební pozemek, přes jeho usedlost, která s pozemky bezprostředně sousedí, nebo lze realizovat na pozemku vlastní studnu. Kanalizace se v obci bude budovat.

Tyto pozemky se nacházejí ve vesnici Bílé Vchynice, které spadají pod Kladruby nad Labem a jsou vzdálené necelých 6 km od sjezdu na dálnice D11, konkrétně 62 km.
V případě prohlídky, či dalších dotazů, mě neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 23093.

Cena: (za nemovitost)   4 150 000,- Kč
(cena je kompletní)

Informace o nemovitosti

Vlastní pozemek6 000 m²
OdpadMěstská kanalizace
Druh pozemkupro bydlení
RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace