Prodej samostatného RD, 236 m2, Loštice, Žádlovice (okres Šumperk)

Prodej samostatného RD, 236 m2, Loštice, Žádlovice (okres Šumperk)

Nemovitost nabízí:

Reality jinak, s.r.o.
Reality jinak, s.r.o.
Pekařská 13, 602 00 Brno - městowww.realityjinak.eu
Mgr. Rábl Ivo
Mgr. Rábl Ivo
Mobil: +420 776 483 448
ivo@realityjinak.eu

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: IR3416  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Prodej zemědělské usedlosti v Žádlovicích u Loštic, zahrada, pozemek 885 m2

Nabízíme k prodeji bývalou zemědělskou usedlost v Žádlovicích u Loštic, která čeká na nového majitele, jehož chytí za srdce. Jedná se o specifickou nemovitost, jejíž ráz současný majitel zachoval ve snaze vybudovat zde bydlení, zapadající do charakteru stavby. K záměru nedošlo, tedy v tuto chvíli je nemovitost připravená k prodeji a čeká na nového majitele, který ji upraví již podle svého, nicméně musí mít vztah k podobným objektů. Samozřejmě lze objekt zbourat, pokud o podobný typ stavby nový zájemce nebude mít zájem a vybudovat si charakter bydlení úplně jiný. Pro tuto situaci majitel nabízí slevu na demolici stavby. Nicméně odstranit tuto budovu, která je ve velmi dobré kondici, suchá, vyklizená a připravená k rekonstrukci, je možná škoda vzhledem k jejímu charakteru. Stylovou architekturu stavby navíc dokresluje zachovalá zděná brána s dřevěnými vraty pro vjezd na pozemek.

Zastavěná plocha činí cca 250 m2, užitná cca 236 m2, pozemek má výměru 885 m2, zahrada cca 635. K dispozici plánky od projektanta, který objekt zaměřil a navrhl možnost řešení, jak rekonstrukci zrealizovat. Z těchto plánků může nový majitel vycházet.

Objekt je napojený na obecní vodu a elektřinu (ta je tažena vzduchem). Přípojky ostatních IS - plyn i kanalizace jsou připraveny v zemi před domem. V rámci rekonstrukce se lze na tyto přípojky, jež nechala zbudovat obec, připojit. Paralelně s domem (z pravé strany, stojmo před bránou) i za domem se nachází zahrada, z levé strany je soused. Nicméně dům je samostatně stojící.

Kompletní občanská vybavenost se nachází v sousedních Lošticích, dostupných jednu zastávku autobusem, která se nachází 200 m od domu. V samotných Žádlovicích je k dispozici poštovní schránka, jezdecký klub, odborná škola a restaurace.

Nemovitost je volná ihned po přepisu na katastru, není zatížena jakoukoliv právní vadou a lze ji financovat hypotékou. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

Cena: (za nemovitost)   1 490 000,- Kč
(Sleva na demolici možná)

Informace o nemovitosti

Číslo podlaží v domě1
Počet podlaží objektu2
Celková podlahová plocha236 m²
Druh objektucihlová
Stav objektupřed rekonstrukcí
Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná
Počet podlaží pod zemí1
Vlastní pozemek885 m²
Vybavenísklep
Umístění objektuokrajová zástavba
VybavenoČástečně zařízeno
Elektřina230 V
Zastavěná plocha250 m²
Plocha parcely885 m²
Užitná plocha236 m²
Plocha zahrady635 m²
Inženýrské sítěVodovod
Elektřina
Druh stavbyrodinný dům, rekreační chalupa, rekreační pozemek
Poloha objektusamostatný
G - Mimořádně nehospodárná

Energetická náročnost:


RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace