Prodej pozemku , určený k výstavbě RD, Popovičky, Nebřenice (okres Praha-východ)

Prodej pozemku , určený k výstavbě RD, Popovičky, Nebřenice (okres Praha-východ)

Nemovitost nabízí:

Petr Dřevo
Petr Dřevo
Mobil: +420 736 525 740
petr.drevo@rkevropa.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: 53935  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Prodej stavebního pozemku, 2.907m2, Nebřenice

K prodeji nabízíme rohový stavební pozemek ve stávajícím zastavěném území tzv. ?starých? Nebřenic, vhodný pro bydlení i podnikání. Zároveň je zde možnost zástavby řadovými domy, ke které je zpracovaný návrh řešení se zajímavým výnosem. Toto řešení počítá se vznikem 2500m2 bytové plochy.

Pozemek se nachází v blízkosti golfového areálu, který má jako jediný v ČR licenci pro turnaje PGA, lze zde tedy očekávat velmi zajímavou klientelu. Tato lokalita je zcela výjimečná, vzniká zde rezidenční bydlení na okraji lesa, který zasahuje až na pramennou louku Botiče. Zvlněnou krajinou prochází Chomutovický potok, který protéká údolím kolem zámku Nebřenice. Do krajiny je šetrným způsobem vloženo golfové hřiště, které naplňuje okolí zvláštním klidem a noblesou. Pěší i cyklo toulky otevírají pohled na nedalekou Prahu.

Inženýrské sítě jsou ve výstavbě podle stávajícího rozhodnutí o umístění stavby MěÚ Říčany z ledna 2021 (3x přípojka na splaškovou kanalizaci, 3x přípojka na vodovod, 3x přípojka na plynovod, 2x přípojka slaboproudu s optickým kabelem). Elektřina je nyní přivedena na pozemek k původní stavbě, elektroměr již není osazen.

Dle územního plánu se jedná o plochu obytnou, přípustné využití je i pro drobnou podnikatelskou činnost, komerční vybavenost, či výjimečně i pro malé provozovny dílen a služeb. Zástavba je přípustná izolovanými RD, případně řadovou zástavbou, minimální plocha pozemku pro solitérní RD je 800m2, pro dvojdomy 600m2, pro řadové domy 400m2. Max. výška stavby je 12,5m, zastavitelnost pozemku je 30%. Parcelní čísla se podle ÚP dají pro zástavbu sloučit i dělit.

Na pozemku je stavba č. p. 4 k demolici a dosluhující kůlny. Hustou vegetaci tvoří podrost trav, nízkých rostlin a náletové dřeviny různého vzrůstu (částečné vyřezání porostu bylo provedeno na jaře 2021). Oplocení z větší části není.

Cena: na vyžádání v RK
(dohodou, včetně provize)

Informace o nemovitosti

Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná
Umístění objektucentrum
Dopravasilnice
MHD
Vodadálkový vodovod
OdpadMěstská kanalizace
PlynZaveden
Plocha parcely2 907 m²
Komunikaceasfaltová
Druh pozemkupro bydlení
Inženýrské sítěVodovod
Kanalizace
Plyn
Druh zápisu v katastrukatastr nemovitostí
Druh číslování parcelyStavební parcela
G - Mimořádně nehospodárná

Energetická náročnost:


RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace