Prodej samostatného RD, 526 m2, Ostroměř (okres Jičín)

Prodej samostatného RD, 526 m2, Ostroměř (okres Jičín)

Nemovitost nabízí:

Milan Polívka
Milan Polívka
Mobil: +420 734 261 016
milan.polivka@rkevropa.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: 53962  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Prodej dvou rodinných domů na jednom pozemku 2948 m2 v obci Ostroměř

Atypická nabídka: Prodej dvou rodinných domů na jednom pozemku 2948 m2 v ulici T. G. Masaryka v obci Ostroměř.

Jedná se o rodinný dům o dispozici 5+kk o celkové ploše 175 m2 a rodinný dům ve stavu před dokončením s více jak 10 místnostmi a 5 koupelnami na 3 patrech.

Rodinný dům o dispozici 5+kk je po celkové rekonstrukci a přístavbě. Dům zdobí vnější prvky z kamene a pískovce. Dispozice domu: dvě vstupní chodby, obývací pokoj, dva pokoje, kuchyň s jídelnou a jeden loftový pokoj v podkroví. Dům je momentálně využívaný na 2 bytové jednotky se samostatnými vchody.

Přípojky: kanalizace obecní, obecní vodovod a vlastní vodárna s možností přepínání, vytápění kvalitním tepelným čerpadlem, elektřina 220/380V, příprava pro klimatizaci.
Dům je postavený z plných cihel a zateplený polystyrénem tl.14 cm. Střešní krytina KM Beta a okna jsou plastová s trojskly.

Rodinný dům ve stavu před dokončením má více jak 10 místností a 5 koupelen. Užitná plocha domu je cca 351 m2 na 3 patrech. Dům je postavený z plných cihel a na pevných základech hloubky místy až 190 cm. Ozdobou domu a interiéru jsou také kamenné a pískovcové prvky. Mezi fotografie jsme zařadili i příkladné vizualizace pro lepší představu domu po dokončení.
Technické údaje: plná cihla, pevné základy, stropy z betonových trámců, plastová okna - trojskla, předimenzovaná střešní konstrukce, taška KM Beta, střešní izolace 30-40 cm.
Dům je ve stavu před dokončením a nabízí se zde více možností využití. Například sídlo firmy, byty, ubytování v soukromí a nebo jako Vaše luxusní sídlo s více jak 10 místnostmi na 3 patrech. Ve 2.NP domu se nachází velká terasa (19m2) s výhledem na celou zahradu a okolí. Pozemek o velikosti 2948 m2 Vám nabízí nejenom velké možnosti využití, ale také klidné prostředí pro Váš domov.

Vážným zájemcům poskytneme i další informace k oběma nemovitostem formou připravené technické dokumentace. Možnosti a celkové pojetí rodinných domů a následného využití již necháme na novém majiteli a jeho fantazii. Věříme, že Vás tato nestandardní nabídka zaujala a budeme se těšit na Váš zájem. Nemovitostmi Vás rád provedu. S pozdravem Milan Polívka. Certifikovaný realitní makléř číslo OsR 19./I./2018 Asociace realitních kanceláří České republiky.

Cena: (za nemovitost)   19 000 000,- Kč
(včetně provize, včetně právního servisu)

Informace o nemovitosti

Druh objektucihlová
Stav objektuvelmi dobrý
Energetická třídaC - Úsporná
Plocha teras19 m²
Vybaveníterasa
Umístění objektucentrum
TelekomunikaceInternet
Ostatní rozvodyKabelová televize
TopeníÚstřední - elektrické
Dopravavlak
silnice
autobus
Vodazdroj pro celý objekt
dálkový vodovod
OdpadMěstská kanalizace
Zastavěná plocha526 m²
Plocha parcely2 948 m²
Užitná plocha526 m²
Komunikaceasfaltová
Inženýrské sítěVodovod
Kanalizace
Poloha objektusamostatný
C - Úsporná

Energetická náročnost:


RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace