Prodej samostatného RD, 500 m2, Hustopeče nad Bečvou, Hranické Loučky (okres Přerov) - exkluzivně

Prodej samostatného RD, 500 m2, Hustopeče nad Bečvou, Hranické Loučky (okres Přerov) - exkluzivně

Nemovitost nabízí:

Rolák Zdeněk
Rolák Zdeněk
Mobil: +420 725 522 724
rolak@comfort-reality.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: ZR17903  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Prodej rodinného domu Hranické Loučky

Ve výhradním zastoupení majitele si vám dovoluji nabídnout ke koupi výjimečnou nemovitost s obrovským potenciálem nejrůznějšího zaměření v malebné lokalitě s pěknými výhledy po okolí nacházející se v obci Hranické Loučky. Je zde velmi dobrá dostupnost z dálnice D1 i slušná obslužnost místním dopravcem. Objekt jako celek je patrový, částečně oplocený, se soukromím v okolí, z části a po drobných úpravách ihned provozu schopný, z části je v rozestavěné fázi. Je postaven na pozemku o celkové výměře 1858 m2, zdroj vody je ze studny, odpadní vody jsou svedeny do septiku. V levém křídle objektu, které je podsklepené, jsou aktuálně dva prostorné byty s dispozicí 3+1 každý, prostorná garáž/dílna cca 100m2 s velkými vjezdovými vraty, kancelářské a skladové prostory, sociální zázemí ve formě sprch a šaten, a v suterénu se stylově zařízenou kavárnou/sklípkem. Pravé křídlo objektu je potřeba dokončit, opět je zde vjezd velkými vraty (nákladní automobil, TIR, apod.), můžou zde vzniknout další byty (v horním patře již započato), výrobní či skladové prostory. Objekt byl ve své historii využíván jako sídlo firmy s výrobou, prodejnou a také hlavně bydlením. Aktuálně již opuštěn, vzniknout zde může opět sídlo firmy s prodejnou, dílna nejrůznějšího zaměření, bydlení v bytech, podniková chata, domov pro seniory, ubytovací zařízení a spousta dalšího. Objekt je výhodnou investicí, jen jeho koupi uchopit za správný konec a realizovat svůj podnikatelský záměr. Doporučuji prohlídku.
Jelikož od majitele domu nemáme k dispozici energetický štítek náročnosti budovy, zákonná povinnosti nám nařizuje uvádět v inzerci energetickou náročnost budovy třídy G - mimořádně nehospodárná.

Cena: (za nemovitost)   3 999 000,- Kč
(Advokátní úschova peněz samozřejmostí, + provize)

Informace o nemovitosti

Číslo podlaží v domě1
Počet podlaží objektu2
Celková podlahová plocha500 m²
Druh objektucihlová
Stav objektupřed rekonstrukcí
Počet podlaží pod zemí1
Vlastní pozemek1 858 m²
Vybaveníterasa
sklep
Umístění objektuklidná část obce
VybavenoČástečně zařízeno
Zastavěná plocha800 m²
Plocha parcely1 858 m²
Užitná plocha500 m²
Plocha zahrady1 058 m²
Druh stavbyrodinný dům, rekreační chalupa, rekreační pozemek
Poloha objektusamostatný
RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace