Prodej pozemku , určený k výstavbě RD, Vinařice (okres Kladno)

Prodej pozemku , určený k výstavbě RD, Vinařice (okres Kladno)

Nemovitost nabízí:

Vladislav Šoffer
Vladislav Šoffer
Mobil: +420 734 698 569
vladislav.soffer@rkevropa.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: 54082  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Prodej stavebního pozemku 1262m2

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové rozloze 1262m2 na velmi hezkém místě ve Vinařicích u Kladna. Nachází se zde nedaleko vrcholu Vinařické hory, která je proslulá svou krásnou krajinou a jedinečným výhledem na celý Středočeský kraj. Ovšem i pozemek samotný nabízí opravdu krásné výhledy, protože je téměř nejvýše položených ve Vinařicích.

Tato obec nabízí opravdu skvělou občanskou vybavenost. Najdete zde mateřskou i základní školu, u které leží i krásné dětské hřiště. Dále jsou zde 3 obchody s potravinami, 2 hospody, obvodní lékař, pošta a v dohledné době se zde zahájí výstavba sportovní haly s venkovním multifunkčním hřištěm. Za zmínku jistě stojí i jeden z největších fotbalových oddílů v kladenském okrese, tak že jestli doma máte malého fotbalistu, nebo by jste alespoň chtěli mít, Vinařice jsou opravdu tím pravým místem pro Vás.

Velice dobrá je zde i dostupnost do větších měst. Vinařice těsně sousedí s Kladnem a leží pouhých 5km od nájezdu na dálnici D7, tak že autem jste ani ne za 20min na okraji Prahy 6, případně Prahy 5. A co se týče dopravní obslužnosti... každých 30-60 min. zde jezdí linka kladenské MHD jak do Kladna, tak do města Slaný, přičemž cesta oběma směry zabere asi jen 15min.

U tohoto pozemku se momentálně čeká na razítko od stavebního úřadu na projekt k nové příjezdové cestě, a jeho nového rozdělení se sousední parcelou. Toto povolení by mělo být vystaveno zhruba v polovině tohoto roku a hned po té se začne s výstavbou, nejprve kanalizační přípojky a pak i příjezdové cesty k pozemku. Případně už nyní je ale pozemek přístupný z druhé strany - od vjezdu do obalovny. Voda a plyn se nachází asi 30m od hranice pozemku, pro připojení k elektřině stačí vybudovat antoníček a ČEZ Vás za poplatek cca do 20tis. dle zákona připojí.

Pokud budete mít zájem o bližší informace, neváhejte mne kontaktovat. Rád pomohu i s financováním této nemovitosti.

Cena: (za nemovitost)   4 990 000,- Kč
(+ provize RK, včetně právního servisu)

Informace o nemovitosti

Energetická třídaG - Mimořádně nehospodárná
Umístění objektucentrum
Dopravadálnice
silnice
MHD
autobus
Vodadálkový vodovod
Plocha parcely1 262 m²
Druh pozemkupro bydlení
Inženýrské sítěVodovod
Druh číslování parcelyPozemková parcela
G - Mimořádně nehospodárná

Energetická náročnost:


RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace