Prodej pozemku , určený k výstavbě RD, Brno, Medlánky (okres Brno-město) - exkluzivně

Prodej pozemku , určený k výstavbě RD, Brno, Medlánky (okres Brno-město) - exkluzivně

Nemovitost nabízí:

High Floor s.r.o.
Jana Babáka 11, Brno
Ševčík Roman
Ševčík Roman
Mobil: +420 733 679 925
roman.sevcik@outlook.cz

Kontaktovat makléře

Číslo zakázky: 021  
Karta
nemovitosti
Typ zakázky: prodej
Prodej zahrady 860 m2 Vycházková, Brno-Medlánky

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím ke koupi zahradu v brněnských Medlánkách o celkové ploše 860 m2. Okolí nemovitosti poblíž bytové zástavby Kouzelné Medlánky vám nabídne krásnou přírodu i nadstandartní sociální vybavenost.
Pozemek se skládá ze dvou parcel o velikostech 545 m2 a 315 m2. Na zadní, menší parcele je započata stavba s platným stavebním povolením o rozměrech 6x9 m. Dle projektu je možné dostavět 1.PP, 1.NP a podkroví. Aktuálně je postaveno 1.PP s garáží, technickým zázemím pro objekt a sociálním zázemím vč. sprchového kouta. Obvodové stěny jsou z cihel. Podlaha je betonová, tak i strop nemovitosti. Na pozemku je funkční vrtaná studna, ze které je voda přivedena až k budově. Do nemovitosti je přivedena zahrádkářská elektřina napojena na podružný elektroměr. Aktuálně není možné napojení na kanalizaci, ale dle regulačního plánu se bude městská část přivedením městské kanalizace do rekreační oblasti v budoucnu zabývat. V budově je instalovaný boiler se zásobníkem na ohřátou vodu. Podle vznikajícího územního plánu bude možné postavit na pozemcích v zahrádkářské lokalitě objekty o velikosti 40 m2 a to 1.PP, 1.NP a podkroví. Pozemek o uliční šíři 9 m je dostupný z ulice Vycházková. Na pozemek je možný pohodlný vjezd autem. V okolí se nachází kompletní síť obchodů a služeb, pošta, supermarket, Škola, Školka, Úřady, zdravotnická zařízení, blízké okolí lze popsat jako oblast obytnou. Pro více informací kontaktujete realitní zprostředkovatele.

Cena: na vyžádání v RK
(cena je už včetně provize a právního servisu)

Informace o nemovitosti

Číslo podlaží v domě1
Vlastní pozemek860 m²
Elektřina230 V
Plocha parcely860 m²
Druh pozemkupro bydlení
Inženýrské sítěElektřina
RealBonus.cz
reklama
reklama
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím Další informace